generacjaR-ludzie

Generacja R.

 

Kochamy to, co proste
 piękne. Lubimy design, który nie jest ani elitarny ani skomplikowany, tylko po prostu bardzo dobry. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Cenimy sympatyczne obudowy, jasne formy i doskonałą jakość. Jesteśmy generacją R.

 

 

Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd.

Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.

 

Krótko mówiąc: R. – Rewelacyjna, nowa generacja osprzętu!

 

R1

 

Berker R.1 tworzywo sztuczne / biały

 

Na pierwszy rzut oka: prawdziwie sympatyczny typ o łagodnych kształtach ramek i okrągłym elemencie centralnym.
Na drugi rzut oka – pełnowartościowy program o bogatym asortymencie i wygodnej różnorodności materiałów i funkcji. Eleganckie, płaskie obudowy dostępne konsekwentnie we wszystkich wariantach, począwszy od gniazda, a skończywszy na elementach obsługi KNX, powodują, że i na trzecie i na czwarte spojrzenie sprawiają nadzwyczaj niesamowite wrażenie.

 

 

 

R.3

 

Berker R.3  tworzywo sztuczne / czarny

 

Łącznik Berker R.3 charakteryzuje się kwadratowymi ramkami oraz okrągłymi elementami centralnymi, wyrażając tym samym siłę kontrastu. Dokładnie tak, jak w przypadku serii Berker R.1, asortyment produktów posiada wszystkie cechy nowoczesnego łącznika. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego sprawia, że jest on wytrzymały i niełamliwy oraz łatwo daje się wyczyścić.

 

 

 

R.Classic

 

Berker R.classic tworzywo sztuczne / biały

 

Wspaniała tradycja. Klasyczny przykład sukcesu i wielkie dziedzictwo, które należy zachować i dalej rozwijać. Około sto lat
po tym, jak firma Berker wprowadziła na rynek pierwsze łączniki obrotowe, seria R.classic tworzy dalszą historię okrągłych łączników w sposób zgodny z duchem czasów. W oko wpada proste pokrętło. Charakterystyczne są przejrzyste kontury pozbawione całkowicie ramek. Idealne jest połączenie z serią Berker R.1 wykonaną z identycznych materiałów z dodatkowymi funkcjami uzupełniającymi.

 

 

 

 Materiały

 

pobierz_ulotkę

 

Galeria