Kochamy to, co proste
 piękne. Lubimy design, który nie jest ani elitarny ani skomplikowany, tylko po prostu bardzo dobry. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Cenimy sympatyczne obudowy, jasne formy i doskonałą jakość. Jesteśmy generacją R.

 

 

Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd.

Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.

 

Krótko mówiąc: R. – Rewelacyjna, nowa generacja osprzętu!

 

R1

 

Berker R.1 tworzywo sztuczne / biały

 

Na pierwszy rzut oka: prawdziwie sympatyczny typ o łagodnych kształtach ramek i okrągłym elemencie centralnym.
Na drugi rzut oka – pełnowartościowy program o bogatym asortymencie i wygodnej różnorodności materiałów i funkcji. Eleganckie, płaskie obudowy dostępne konsekwentnie we wszystkich wariantach, począwszy od gniazda, a skończywszy na elementach obsługi KNX, powodują, że i na trzecie i na czwarte spojrzenie sprawiają nadzwyczaj niesamowite wrażenie.

 

 

R.3

 

Berker R.3  tworzywo sztuczne / czarny

 

Łącznik Berker R.3 charakteryzuje się kwadratowymi ramkami oraz okrągłymi elementami centralnymi, wyrażając tym samym siłę kontrastu. Dokładnie tak, jak w przypadku serii Berker R.1, asortyment produktów posiada wszystkie cechy nowoczesnego łącznika. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego sprawia, że jest on wytrzymały i niełamliwy oraz łatwo daje się wyczyścić.

 

 

R.Classic

 

Berker R.classic tworzywo sztuczne / biały

 

Wspaniała tradycja. Klasyczny przykład sukcesu i wielkie dziedzictwo, które należy zachować i dalej rozwijać. Około sto lat
po tym, jak firma Berker wprowadziła na rynek pierwsze łączniki obrotowe, seria R.classic tworzy dalszą historię okrągłych łączników w sposób zgodny z duchem czasów. W oko wpada proste pokrętło. Charakterystyczne są przejrzyste kontury pozbawione całkowicie ramek. Idealne jest połączenie z serią Berker R.1 wykonaną z identycznych materiałów z dodatkowymi funkcjami uzupełniającymi.

 

 

 Materiały

 

pobierz_ulotkę