Aranżatorskie podsumowanie 2016 roku3 stycznia 2017

Minął kolejny, intensywny rok. Przyniósł wiele dobrych zmian i z pewnością zapisze się w dziejach historii na wiele sposobów. Również w aranżacji wnętrz, rok ten będzie pamiętny. Zobaczcie nasze podsumowanie 2016 roku.

hagerhome-podsumowanie-2016-1

W 2016 roku przestajemy już zachwycać się ciepłem stylu skandynawskiego czy prostotą stylu minimalistycznego. Zaczynamy chcieć więcej, inaczej i oryginalniej. Widać to przede wszystkim na znaczącym wzroście znaczenia produktów hand made. Wystarczy jeden oryginalny akcent abyśmy zmienili klasyczne wnętrze w ‘nasze’. Trend ten widać już od dłuższego czasu ale to w 2016 roku osiągnął znaczący wzrost. W końcu oryginalne nie jest nudne.

hagerhome-podsumowanie-2016-3

 

Podobnie sprawa ma się z kolorystyką wnętrz. Kiedyś łączenie kolorów polegało na dobraniu odpowiednio pasujących odcieni. Obecnie szukamy czegoś więcej. Nie boimy się zestawiać barw, które wydawałoby się, że do siebie nie pasują. A wszystko za sprawą wspomnianych już elementów robionych na indywidualne zamówienie. Możemy poszaleć – zarówno kolorystycznie jak i materiałowo – bo ogranicza nas tylko wyobraźnia.

hagerhome-podsumowanie-2016-4

W 2016 roku do głosu doszło nasze wewnętrzne ego. Bardziej zależy nam na własnoręcznie wykonanym obrazku w ramce niż replikach obrazów światowej sławy malarzy. Popularne są też cytaty, często powodujące uśmiech na twarzy, umieszczone w różnych miejscach w domu. Dzięki możliwościom jakie daje nam współczesność, cytaty te często przygotowujemy sami lub ściągamy za darmo z internetu. 

hagerhome-podsumowanie-2016-5

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Podsumowując – 2016 rok był czasem, w którym najważniejsze w dekoracji było zaprezentowanie własnego ‘JA’. Dlatego też stworzyliśmy one.platform – abyś miał nieskończoną możliwość wyboru.