Aranżujemy dom: AMOR4 lipca 2017

Prosty budynek, którego wnętrze zapiera dech w piersiach. Jest oryginalne, nietuzinkowe i wyróżniające się na tle obowiązującej mody na styl nowoczesny, industrialny czy skandynawski. To pomysł na dom inny niż wszystkie.

prosty dom w stylu glamour (1)

Prosty, klasyczny i tani w budowie jest projekt domu AMOR. Doskonale sprawdzi się dla 4-5 osobowej rodziny. Posiada dwuspadowy dach, przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarnię, łazienkę i pomieszczenie dodatkowe mogące służyć jako gabinet lub pokój. Dodatkowo w projekcie na parterze zaplanowana jest kotłownia. Na piętrze natomiast znalazły się trzy pokoje z czego jeden z dostępem do garderoby, łazienka oraz pralnia. Powierzchnia całego budynku nie przekracza 120 m.kw. 

prosty dom w stylu glamour (2)

Wejście do domu prowadzi przez hol prosto na schody. Przy minimalnej przeróbce, schody te mogą stać się symbolem nowoczesnego, eleganckiego wnętrza. Zdobione poręcze, odpowiednie oświetlenie oraz kryształowy żyrandol w głównym punkcie pomieszczenia to murowany efekt WOW dla każdego odwiedzającego nas gościa. Salon zaaranżowany elegancko i z rozmachem – kryształy, welur, zamsz, jedwab – w kolorach srebra, złota, purpury, bordo, czerni i bieli – tak, abyśmy czuli się jak w królewskim zamku. Podobnie kuchnia, jednolicie połączona z salonem gdzie szafki zdobione są fornirem i wykonane z błyszczącego materiału. Na ścianie ciekawie zaaranżowane lustra lub srebrzyste kamienie, których zadaniem jest chronić kuchenną ścianę przed zabrudzeniami.

prosty dom w stylu glamour (3)

Pokoje sypialne to również pole do popisu w stylu glamour. Baldachimy, szerokie łoża, szafy zdobione lustrami i fornirami oraz dodatki z kryształów, szkła, jedwabiu czy zamszu. Nie może też zabraknąć zdobionej toaletki oraz wygodnego fotela. W łazience natomiast zadbajmy o spokój i elegancję – proste lecz zdobione meble i wykorzystane czarne misy WC czy umywalki lub wanna to idealne rozwiązanie do tak zachwycającego wnętrza prostego domu. I całość subtelnie podkreśloną łącznikami Berker by Hager seria TS Crystal. Każdy kto nas odwiedzi będzie mile zdziwiony prostotą i rozmachem za razem. 

prosty dom w stylu glamour (4)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com