Funkcjonalność, ergonomia 
i estetyka

To podstawa dobrego projektu. Jednak bez Twojej kreatywności i naszych produktów każdy projekt pozostałby jedynie szkicem.

Forms follows
function

W projektowaniu liczy się detal. A tam, gdzie spotyka się ponad stuletnia tradycja z najnowszą technologią, nie można pozwolić sobie na kompromisy. Hager to doskonałe rozwiązania elektrotechniczne w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych.

Design.

Klasyczny, nowoczesny, współczesny – z marką Berker zawsze doskonały.

Indywidualizm.

Kształt, kolor, materiał to detal wyróżniający aranżację. My tworzymy go dla Ciebie.

Jakość.

Technologia i proces produkcji na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy szczegół.

Doświadczenie.

Wyjątkowe rzemiosło, pasja i tradycja od 1919r. połączona z najnowszą technologią.

Technika budowlana dostosowana do Twoich projektów –
sprawdź jak wiele możemy zrobić razem

Istnieje wiele konwencjonalnych rozwiązań. Ale jeśli architektura ma przetrwać dłużej, potrzebuje technologii budowlanej, która jest równie inteligentna i niezwykła jak sama architektura. W firmie Hager tworzymy właśnie takie rozwiązania. Przekonaj się sam…

Dobry design
broni się sam!

Oferta osprzętu elektroinstalacyjnego marki Berker to podróż przez stylową mapę wnętrz. W każdej aranżacji musi znaleźć się detal, który stanie się wyróżnikiem stylu. Tak, by podkreślić jego niepowtarzalny charakter.

Focus Warszawa

Styl nowoczesny
Focus Warszawa

Styl skandynawski
Willa w Landvetter Szwecja

Styl klasyczny
Hotel Heron Gródek n/Dunajcem

Styl industrialny
Gwiazda Morza Władysławowo

 

Styl glamour
Hotel Bachleda Luxury Kraków

Styl boho
Hotel Hobo Sztokholm

Zobacz pełną ofertę osprzętu

Berker R.8

Berker R.1

Berker R.3

Berker R.classic

Berker 1930

Berker Glass Serie

Berker K.1

Berker K.5

Berker Q.1

Berker Q.3

Berker Q.7

Berker B.3

Berker B.7

Berker B.Kwadrat

Berker W.1

lumina soul

lumina intense

lumina passion

Przejdź do luminy

Manufaktura Berker

Potrzebujesz czegoś innego? Produktu, który widzisz oczami wyobraźni, a nie znajdujesz go w katalogu? Żaden problem. Manufaktura Berker to świat indywidualnych możliwości dostosowanych zarówno do Twoich potrzeb, jak i potrzeb Twoich klientów.

Dowiedz się więcej

Projektujesz infrastrukturę
na zewnątrz budynku?

Wodoodporne łączniki i gniazda serii Berker W.1 są niezwykle wytrzymałe, dobrze skonstruowane oraz łatwe w montażu. Stopień ochrony IP55 oraz szeroka funkcjonalność umożliwiają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa ochrona.

Zobacz serię

Kompaktowe
rozwiązania

Seria Berker Integro Flow tam, gdzie potrzebne są małe, kompaktowe rozwiązania. Szeroki wybór kolorów i funkcjonalność serii doskonale sprawdzi się w kamperach, jachtach czy w małej designerskiej kuchni.

Zobacz serię

Z przeszłości
do technologii jutra

Przyszłościowa architektura rozwija się w oparciu o sprawdzone detale. Ale jak i gdzie te dwie rzeczy się łączą? W Bauhausie w Dessau grupa architektów wraz z Roberto Gonzalezem (Addenda Architects, Barcelona) i Erwinem Handenhovenem (Design Director Hager Group) badała tę kwestię i doszła do zaskakujących wniosków.

BIM

hagercad.one

Konfigurator osprzętu

Smart Home w systemie KNX
Dom, w którym czujesz się dobrze

Inteligentny dom gwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu i zapewnia idealne oświetlenie w każdej sytuacji. Daje bezpieczeństwo, chroni Twój dobytek, a także zdejmuje z Ciebie wiele codziennych obowiązków. I w końcu, daje Ci to, co jest naprawdę ważne: czas dla Ciebie i Twoich bliskich.

Sprawdź rozwiązania

Przyczyniając się do transformacji energetycznej, dostarczamy przyjazne dla środowiska, przyszłościowe rozwiązania, które optymalizują zużycie energii przez naszych klientów, szczególnie w zakresie systemów magazynowania energii, zintegrowanych systemów zarządzania energią oraz e-mobilności.