Cecconi Simone Inc – różnorodność projektowania29 listopada 2016

Dwie Panie, Elaine Cecconi i Anna Simone od przeszło 30 letnim stażem w branży prowadzą w Kanadzie studio projektowe. Uważane są na świecie jako jedne z niewielu znakomitych aranżatorów wnętrz. Ich dewizą jest różnorodność, która pozwala uzyskać szersze spojrzenie na potrzeby i oczekiwania klientów, zarówno w ich życiu prywatnym, jak i zawodowym.

cecconi-simone-inc-12

cecconi-simone-inc-9

cecconi-simone-inc-2

cecconi-simone-inc-1

Firma Cecconi Simone zajmuje się się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz, zarówno mieszkań, apartamentów i domów, jak i siedzib firm, powierzchni biurowych, sklepów, butików, hoteli, SPA i restauracji. Zatrudnia kilkadziesiąt osób i otrzymują dziesiątki zgłoszeń od ludzi, którzy chcieliby dla nich pracować. W 2006 roku Elaine i Anna zdecydowały się na ciekawy eksperyment rekrutacyjny w formie telewizyjnego reality show – postanowiły wybrać jednego, nowego pracownika spośród 12 kandydatów biorących udział w programie. W każdym odcinku programu kandydaci musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami, aby udowodnić swoje umiejętności i przejść do kolejnego etapu. Ale nie o tym tutaj.

cecconi-simone-inc-3

cecconi-simone-inc-4

 

Projekty aranżacji wnętrz Cecconi Simone to niebagatelne wnętrza dopasowane do ich klimatu oraz oddające charakter mieszkańców czy gości. Nowoczesne spojrzenie i dopasowanie odzwierciedlają setki nagród jakie otrzymuje firma praktycznie co roku – zarówno za swoje projekty jak również szerzenie i utwierdzanie w przekonaniu że są jednym ze światowych liderów branży aranżacji wnętrz. Realizowane projekty nie mają odzwierciedlenia w jednym nurcie. W realizacjach można odnaleźć trochę minimalizmu, pop-artyzmu, glamour czy dekadencji. Ta różnorodność, która jest podstawą ich pracy to połączenie wielu świetnych umysłów, doświadczeń oraz oczekiwań w projekty, które zachwycają nas codziennie.

cecconi-simone-inc-7

cecconi-simone-inc-10

Podobnie sprawa się ma z naszą serią Berker by Hager – różnorodność kształtów, materiałów czy kolorów zebrana w jednym miejscu to dowolność aranżacji. Dzięki rozwiązaniu one.platform ramki i przyciski mogą być dowolnie zmieniane i dopasowywane do aranżacji każdego wnętrza bez konieczności montażu i demontażu całego osprzętu!

 cecconi-simone-inc-6

cecconi-simone-inc-8