Klasycznie i nowoczesnie: John Barman28 marca 2017

Dekoracja wnętrz w dwóch, odmiennych stylach, tworząc jedną przestrzeń, to nie lada wyzwanie. Sprostał temu John Barman – światowej sławy architekt wnętrz.

John Barman dekoracja wnetrz (5)

John jest autorem wielu projektów oraz jest zaangażowany w ich jeszcze większą ilość jako współautor. Każdy projekt jest unikatowy i indywidualnie przygotowany dla klientów, których można odnaleźć na całym świecie. Jego projekty często są publikowane w światowej sławy magazynach branżowych tj. Architectural Digest, ELLE Decor, The New York Times, Veranda, Interior Design, Traditional Home, House Beautiful, and New York Spaces. John otrzymał wiele wyróżnień za swoją pracę, w tym znalazł się w rankingu top 100 najlepszych projektantów na świecie wg. New York Times czy Architectural Digest.

John Barman dekoracja wnetrz (2)

John znany jest ze swojej pracy jako aranżator ponieważ projekty wyróżniają się przejrzystością, wyrafinowaniem, i pomysłowością. Sam autor często stawia na jeden mocny punkt odniesienia, który dodaje przestrzeni niesamowitego charakteru. Dodatkowo w projektach wnętrz odnaleźć można przestronność oraz ostre linie. Jako wisienką na torcie w przypadku aranżacji wnętrz Johna Barmana są nowe zastosowania dla tradycyjnych materiałów oraz silne nastawienie na funkcjonalność i dbałość o każdy szczegół. Nie boi się mieszać stylu tradycyjnego z wielkomiejskim dlatego też jest głównym architektem projektującym wnętrza willi przy wybrzeżu Lond Island. Jego styl to Hampton. 

John Barman dekoracja wnetrz (3)

John Barman dekoracja wnetrz (1)

Do prezentowanego stylu przez Johna Barmana pasują praktycznie wszystkie serie od Berker by Hager. Sprawdź sam w kreatorze.

 John Barman dekoracja wnetrz (1)