Kolory 2017 roku10 lutego 2017

Tegoroczne zestawienie kolorów nastraja nas optymizmem. Nieprzerwanie modny będzie niebieski w różnych odcieniach. Do niego dochodzi zielony oraz musztardowy. O tym ostatnim w tym roku zrobi się szczególnie głośno. 

kolory-2017-roku (3)

Kolor nieba, rzek i oceanów jest nieprzerwanie modny od 2016 roku. Niebieski w zależności od swojego odcienia pasuje do wszystkich nowoczesnych aranżacji w których albo dominuje, albo dopełnia białe, czarne lub szare wnętrza. Jako stosunkowo zimny kolor może być przełamany cieplejszą barwą – w tym roku polecamy modny musztardowy odcień żółtego. Jest to kolor który równie dobrze sprawdzi się we wnętrzach przepełnionych szarością. Szczególnie popularny w aranżacji pokojów dziecięcych ponieważ nie niesie za sobą skojarzeń z płcią dziecka, jest wesoły i intensywny. 

kolory-2017-roku (2)

W tym roku poza niebieskim i musztardowym, popularny będzie ciemny odcień zielonego. W 2016 prym wiódł szarozielony aby w tym wzmocnić swoją intensywność do butelkowej zieleni. Kolor ten oddaje klimat ekologii i ruchu wellness. Ciemnozielony jest klasyczny i ponadczasowy, pasuje do praktycznie każdego stylu aranżacji wnętrz. Również zestawiony z modnym musztardowym tworzą niepowtarzalne i modne wnętrze tego roku. 

kolory-2017-roku (4)

Nieprzerwanie od wielu lat modne są również wszystkie odcienie szarego. Ciemne i jasne, w każdym pomieszczeniu w domu – pasują do każdego i wszędzie. Szary można zestawiać z każdym innym kolorem, lub zostawić sam, urozmaicając wnętrze różnością faktur i wzorów. W artykule zaprezentowaliśmy wam wnętrza z wykorzystaniem Generacji R Berker by Hager: R.classic, R.1, R.3. 

kolory-2017-roku (1)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com