Kreatywne wnętrza #159 czerwca 2017

Kolejnym kreatywny i bardzo ciekawym biurem są pomieszczenia należące do firmy Knowledge HUB. Tu przestrzeń ma dużo światła, jest kolorowa ale też wyróżniająca się.

Nietypowe, bo mocno kolorowe, z odniesieniem do natury – wnętrza biura w warszawie wyróżniają się na tle różnych pomieszczeń firm. Ta przestrzeń to wizytówka firmy, element budowania jej wizerunku. Tutaj rozmawiamy z klientami, zapraszamy kontrahentów czy współpracowników, tu prowadzimy ważne spotkania z równie ważnymi gośćmi.  Jak podkreślają pracownicy i właściciele firmy – biuro Knowledge HUB wyraża osobowość firmy, pozycję na rynku, buduje pozytywne skojarzenia, atmosferę pracy czy spotkań.  

kreatywne-wnetrza-15 (3)

W recepcji na gości poza monumentalnym oknem wychodzącym prosto na zieloną okolicę, dominuje intensywnie purpurowa pikowana sofa – zapraszając tym samym gości do odpoczynku. Połączenie jej z nowoczesnym i minimalistycznym deskiem sprawia wrażenie oderwania od rzeczywistości. Jakbyśmy przenieśli się do bajki o Alicji z krainy czarów. Kolor intensywnej purpury dominuje także jako obicia krzeseł w pomieszczeniach konferencyjnych, czy na dywanie w biurach. W biurze znajdziemy też przestrzeń wspólną z wygodnymi krzesłami i kilkuosobowymi stołami.  Na zewnątrz natomiast jest przestrzeń do odpoczynku, są wysokie stoliki koktajlowe aby każdy pracownik w czasie pracy mógł odetchnąć świeżym powietrzem. Można tu również zaprosić gości, aby w tej naturalnej, zielonej przestrzeni omówić najważniejsze plany i koncepcje działania na przyszłość. 

kreatywne-wnetrza-15 (1)

W biurze na próżno szukać playstation, kolorywych mebli czy hamaków, jednak przestrzeń zapiera dech w piersiach i jest praktyczna. A to najważniejsze w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni do pracy. Do tak fajnego biura brakuje naszym zdaniem tylko serii Berker TS – kreatywna, minimalistyczna i funkcjonalna podkreśliła by nowoczesność firmy Knowledge HUB.