Manufaktura Berker
Ogranicza Cię tylko
wyobraźnia

Piękne wnętrze to nie tylko kwestia umeblowania, ale również oświetlenia. Dzięki łącznikom światła i gniazdom elektrycznym z manufaktury Berker, możesz postawić swoje niezwykłe życzenia we właściwym świetle. Niezależnie od tego, czy chodzi o styl retro, czy o wzornictwo na wysoki połysk, o kolory minerałów, czy o niezwykłe materiały, takie jak miedź i mosiądz, wykonamy je z największą precyzją.  Manufaktura Berker to wszechstronność formy i funkcji.

Berker R.1 
Szczotkowana miedź

Miedź wyznacza trendy – urok tego niezwykłego metalu został odkryty na nowo. Stosowany jest w łazienkach, w kuchniach, w oświetleniu i meblach w salonie. Miedź coraz częściej zamawiana jest też w naszej Manufakturze. Szczotkowanej miedzi użyliśmy do produkcji ramek serii Berker R.1, które można łączyć z dowolnymi elementami centralnymi w błyszczącej bieli lub błyszczącej czerni.

Berker K.5
Mosiądź polerowany

Elegancki, polerowany mosiądz jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość serii Berker K.5. Ten produkt inspirowany wpływami z lat 70 -tych wracającymi do architektury i wystroju wnętrz, to doskonały przykład gustownej manufaktury.

 

Kanały elektroinstalacyjne
W poszukiwaniu własnego stylu

Manufaktura to połączenie umiejętności, wiedzy i doświadczenia naszych flagowych marek: Hager i Berker. To tu kreujemy i przygotowujemy rozwiązania dokładnie dopasowane do potrzeb Klientów. Dopasowujemy kanały elektroinstalacyjne, unikatowe łączniki, a nawet kompletne rozwiązania elektrotechniczne do budynków mieszkalnych i użytkowych.

Postaw na 
unikalność

Hager wychodzi naprzeciw klientom, oferując dowolność w wyborze, w oparciu o pełną paletę kolorów. Kolor nie może być przeszkodą, dlatego oferujemy:

  • około 210 kolorów z palety RAL,
  • około 1700 kolorów z palety RAL Design,
  • ponad 1600 farb Sikkens (według 4041 Kolor Concept),
  • około 1500 farb NCS,- kolory 14 DB,
  • 80 kolorów sanitarnych,
  • farby proszkowe z efektem metalicznym.

Potrzebujesz kolor spoza katalogu? Wyślij do na zapytanie, a my przygotujemy ofertę.

tehalit.BRS
Kanały na miarę

Symetryczne lub asymetryczne, stożkowe, trójkątne, jedno lub dwukomorowe – kanały tehalit.BRS z blachy stalowej mogą przybrać każdą formę i dopasować się dokładnie do otoczenia. Minimum krawędzi i dekoracji, a maksimum funkcji – to obecnie coraz bardziej zaznaczający się trend we wzornictwie.

Niezwykłe życzenia?
To żaden problem

Do produkcji osprzętu możemy użyć rozmaitych materiałów, odcieni, elementów dekoracyjnych oraz wykończeniowych. Na Twoją prośbę wykonamy ramki z rozmaitych tkanin, kamieni, drewna, skór lub kryształów. To żaden problem. Mamy za sobą mnóstwo nietypowych projektów. Na życzenie klienta wykonaliśmy nawet powierzchnię łączników z ziarenek kawy. Granica pojawia się wtedy, gdy rozwiązanie docelowe zmienia wygląd produktu tak bardzo, że zmianie ulega
również jego forma i przeznaczenie.