Poznaj swojego wirtualnego asystenta – Hager App

Nowa aplikacja Hager Ready pomoże zaoszczędzić Twój czas.
Osobisty, mobilny, kieszonkowy asystent nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Rozwijaj swoją firmę, korzystając ze wsparcia przed, po i w trakcie pracy.

Odkryj nową aplikację Hager Ready

Nieustannie poszukujemy nowych form wsparcia dla Twojego biznesu. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie nową aplikację Hager Ready. Wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swoją firmę – wystarczy jedno kliknięcie. Osobisty, mobilny, kieszonkowy asystent nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

3 powody, dla których warto pobrać aplikację Hager Ready

Czas

Zyskaj czas na swoje obowiązki. Pracuj efektywnie, dysponując szybkim dostępem do informacji o produkcie dzięki zintegrowanemu e-katalogowi i funkcji drukowania etykiet. Wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki.

Wsparcie

Ze wsparciem podczas pracy osiągniesz więcej. Obejmuje ono konfigurator rozdzielnic, e-katalog i specjalną stronę wsparcia technicznego. W każdej chwili masz dostęp do narzędzi i informacji, których potrzebujesz.

Wygoda

Rozwijaj swoją firmę, korzystając z wirtualnego showroomu. Zapisuj i udostępniaj najlepsze projekty – Twoje portfolio inspiruje przyszłych klientów.

Pobierz aplikację

Na urządzenie z Androidem:

Na urządzenie z IOS:

Hager Ready tutoriale

Ile czasu potrzeba, aby można było stwierdzić, że coś jest gotowe i kompletne? Dzięki naszej nowoczesnej aplikacji Hager Ready służącej do projektowania rozdzielnic mieszkaniowych  to zaledwie kilka minut…Z zegarkiem w ręku! Dodatkowo cykl specjalnych tutoriali z zakresu obsługi softu – skraca czas zbędnych poszukiwań. Nasz specjalista przejdzie z Tobą przez cały proces projektowy i podpowie: co, gdzie i jak. Od przygotowania konfiguracji oraz wyboru metody tworzenia projektu, przez omówienie przydatnych funkcji, aż po generowanie dokumentów – każde kliknięcie jest intuicyjne, a korzystanie z aplikacji niezwykle łatwe i przyjemne. Przekonaj się sam, przechodząc do interaktywnych instruktaży. Przejdź do tutoriali.

Z myHager możesz więcej.

Najpóźniej do realizacji trzeciego projektu powinieneś zarejestrować się w myHager, aby móc w pełni korzystać z Hager Ready. Bez konta klienta myHager projekty można nadal realizować, ale nie można ich już zapisywać i drukować jako dokumentów. Ponadto z kontem myHager wszystkie projekty są bezpiecznie przechowywane na serwerze myHager. Będą one nadal dostępne, gdy zmieniż swój telefon, lub zamienisz smartfon na tablet.

Zarejestruj się już teraz

Hager Ready FAQ

Generalne / błędy

Zamknij aplikację. Poczekaj kilka minut. Sprawdź połączenie internetowe telefonu, a następnie zrestartuj aplikację.

Pobranie danych przy pierwszym uruchomieniu aplikacji (katalog produktów, informacje o projekcie, kraj…) zajmuje dużo czasu. 

Jeśli problem nie zniknie, zamknij aplikację, sprawdź połączenie internetowe telefonu, a następnie uruchom aplikację ponownie.

Jeśli aplikacja się zawiesi, po prostu ją zrestartuj.

Nasze zespoły otrzymują ostrzeżenie w przypadku awarii u użytkownika, co pozwala nam na szybką identyfikację błędów i ich naprawę.

Strona główna

Możesz dodać zdjęcie ze swojej galerii (zapisane zdjęcie w Twoim telefonie):

Moje konto > Ustawienia > Profil mojej firmy > kliknij na “Dodaj moje logo”.

Katalog

Jeśli aplikacja się zawiesi, po prostu ją zrestartuj.

Nasze zespoły otrzymują ostrzeżenie w przypadku awarii użytkownika, co pozwala nam na szybką identyfikację błędów i ich naprawę.

Pobrane dokumenty są dostępne z  “Moje konto” > “Pliki do pobrania”.
Należy pamiętać, że dla użytkowników niezalogowanych dozwolone są maksymalnie 3 pobrania dokumentów. Aby uzyskać nieograniczony dostęp, należy posiadać konto myHager i być zalogowanym.

Możesz skorzystać z filtra wyszukiwania według kategorii produktu. Należy wpisać szukaną frazę w polu wyszukiwania i wtedy w prawym, górnym rogu pokaże się ikona filtrowania wg kategorii.

Projekty

Z listy projektów, przesuń palecem projekt z prawej do lewej strony i następnie kliknij w ikonę “kosza”, aby usunąć projekt.

Tak ale musisz być zalogowany do aplikacji, aby dodać współpracowników.

Z zakładki ” Projekty “, przesuń palcem od prawej do lewej strony wybrany projekt, a następnie kliknij na ikonę “Współpracownicy” (kilka osób) > kliknij na ikonę “+”, aby dodać nowych współpracowników do wybranego projektu. Współpracownik również musi posiadać konto myHager i być zalogowanym, żeby widział projekt na swojej liście projektów.

W widoku rozdzielnicy wybierz produkt za pomocą krótkiego kliknięcia i naciśnij przycisk Usuń.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz utworzyć projekt ze strony głównej lub z zakładki “Projekty” na dolnym pasku nawigacji

Jeśli utworzyłeś już projekty, na stronie głównej znajduje się bezpośredni link do otwarcia 2 ostatnich projektów.
W zakładce “Projekty” dostępna jest lista wszystkich Twoich projektów.

Wskazówki: Przesuń się w lewo dany projektu i miej dostęp do dodatkowych funkcji: informacje o projekcie, udostępnianie projektu współpracownikom, kopiowanie i usuwanie.

Inne

Hager Ready jest oczywiście również dostępny w języku polskim. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić ustawienie języka w swoim smartfonie:

  • W systemach operacyjnych iOS (iPhone lub iPad):
    Aby zmienić ustawienie języka, przejdź do: Ustawienia> Ogólne> Język i region.
  • W systemach operacyjnych Android:
    Aby zmienić ustawienie języka, przejdź do: Ustawienia> System> Język i wprowadzanie.

Tam wybierz język docelowy: w tym przypadku „polski (Polska)”.

Przejdź do Ustawień drukowania i wybierz „Rzeczywisty rozmiar” lub „Powiększenie 100%”.

Jeśli chcesz drukować dokumenty bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, potrzebujesz drukarki z połączeniem Wi-Fi. Gdy Hager Ready utworzy plik PDF dokumentacji, pojawi się on w aplikacji. Acrobat Reader – otwarty. W aplikacji przejdź do pozycji menu „Drukuj” i wybierz drukarkę podłączoną do urządzenia.

W aplikacji znajdują się dwa oddzielne albumy. Jeden w sekcji Showroom, do dzielenia się zdjęciami z klientami. I drugi w sekcji projektowej, do użytku osobistego. Te dwa foldery nie są zsynchronizowane.

Warunki użytkowania aplikacji Hager Ready

Tutaj znajdziesz ogólne warunki korzystania z aplikacji Hager Ready.