Nowa aplikacja Hager Underfloor

Przenieś się do świata rozszerzonej rzeczywistości

Nowy wymiar projektowania

Rozszerzona rzeczywistość (ang. Augmented Reality) łączy w sobie świat realny z wirtualnymi elementami. Wykorzystując obraz, który widzi kamera naszego smartfona/tabletu nakłada na niego wcześniej przygotowane modele 3D naszych produktów. Dzięki temu w dowolnym miejscu, w którym się znajdujemy możemy podejrzeć produkt, jego parametry, wymiary, czy też całą kartę katalogową. Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

 

Poznaj przydatne funkcjonalności aplikacji Hager Underfloor

 

Korzyści płynące z aplikacji

Możliwość prezentacji całego systemu bez konieczności posiadania fizycznego produktu.

Wysoka szczegółowość modeli

Narzędzie wspierające podczas prezentacji produktowych

Podgląd kart katalogowych rzeczywistych produktów oraz e-katalogu

 

Wygodny i szybki dobór asortymentu już na placu budowy

Wykorzystanie najnowszych technologii cieszących się zainteresowaniem

 

Sprawdź jak w prosty sposób stworzyć swój pierwszy projekt

 

Po zeskanowaniu powierzchni masz dwie możliwości rozpoczęcia projektu:

  • Możesz najpierw wybrać uniwersalną puszkę podłogową lub podstawę systemu szalunkowego (sposób osadzenia pokrywy), a następnie dobrać do tego odpowiednią pokrywę

     

  • Odwrotnie – w pierwszej kolejności dobrać interesującą Cię pokrywę, a następnie wybrać sposób jej osadzenia zgodny z Twoimi potrzebami (uniwersalną puszkę podłogową lub podstawę do systemu szalunkowego)

  • Następnie możesz dobrać przykładowe wyposażenie wewnętrzne, a także sprawdzić wymiary poszczególnych produktów. Swobodnie przemieszaj model w dowolne miejsce żeby zobaczyć, jak będzie komponował się z Twoim wnętrzem oraz jaki będzie efekt finalnego montażu.

  • Na końcu możesz wygenerować zestawienie, w którym sprawdzisz szczegółowy opis produktu i jego akcesoriów w e-katalogu, a także prześlesz je z łatwością mailowo w postaci pliku CSV.
     

 

Wejdź do świata rozszerzonej rzeczywistości już dziś i pobierz aplikację!

 

Na urządzenie z Androidem:

    Na urządzenie z IOS:

Jedno konto,
wiele możliwości

 
Uzyskaj dodatkowe wsparcie i twórz zestawienia bez ograniczeń. Najpóźniej po 3 wykonanym zestawieniu będziesz musiał się zalogować, aby ta funkcjonalność była nadal dla Ciebie dostępna. W tym celu wystarczy, że zarejestrujesz się w panelu konfiguratorów, aby tymi samymi danymi móc logować się w aplikacji Hager Underfloor. Więcej informacji o konfiguratorach możesz znaleźć pod tym linkiem.
 
Zarejestruj się teraz!