O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią Hager Group, wiodącego dostawcy rozwiązań i usług dla instalacji elektrycznych. Hager Group zrzesza najlepsze marki, takie jak: Hager, Berker, Daitem, Diagral, jak również Efen i Elcom. Pozwala to połączyć wszystkie umiejętności niezbędne do rozwoju innowacyjnych produktów, systemów i usług potrzebnych do automatyzacji i tworzenia inteligentnych budynków. Dziś Hager to nowoczesność, funkcjonalność i ponadczasowy design. Od ponad 50 lat z powodzeniem utrzymujemy swoją silną pozycję. Posiadamy biura sprzedaży w ponad 80 krajach i 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Na nasz sukces składa się kreatywność i doświadczenie zatrudnianych przez nas specjalistów.

Co oferujemy?

Oferujemy bogatą gamę łączników i gniazd, innowacyjne rozdzielnice modułowe, multimedialne oraz nowoczesne systemy prowadzenia przewodów. Tworzymy zupełnie nową jakość. Nasze produkty charakteryzuje ponadczasowy design, różnorodność wzorów, kolorów, kształtów oraz wysokie walory estetyczne. Mocną stroną naszych produktów jest nowoczesna stylistyka i wyjątkowa dbałość o każdy detal ich wykończenia. Wykorzystujemy i perfekcyjnie łączymy szlachetne tworzywa, takie jak: szkło, aluminium, chrom, skóra, drewno, beton czy kryształ, które nadają naszym produktom niepowtarzalny charakter. O naszej kreatywności i innowacyjności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia w wielu międzynarodowych konkursach.

Jaka jest nasza misja?

Jako firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem, pragniemy tworzyć produkty skierowane do wymagającego i ceniącego prawdziwe piękno odbiorcy. Chcemy dostarczać rozwiązania na miarę kreatywności designerów, projektantów i architektów wnętrz – ludzi szukających ciągle nowych, ciekawych rozwiązań w otaczającej ich przestrzeni. Bazując na doświadczeniu i własnych badaniach, wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, łącząc je z wysokimi walorami estetycznymi produktu. Nie podążamy ślepo za trendami wnętrzarskimi. Nie naśladujemy ich. Staramy się je wyprzedzać i tworzyć z nich nową jakość.   Nasza strona www.hagerhome.pl pomoże Ci w odszukaniu własnego stylu, w odpowiednim dobraniu osprzętu do Twojego wnętrza, a także wskaże najnowsze trendy na rynku.   Jeśli jednak poszukujesz informacji technicznych o naszych produktach, aktualnych cen, instrukcji obsługi lub szukasz kontaktu z naszymi doradcami technicznymi, zapraszamy na stronę główną www.hager.pl