Wiosenna odnowa7 kwietnia 2017

Przed Wielkanocą jest czas aby dom doprowadzić do należytego porządku po często długiej zimie. Co to znaczy? Często nie kończy się na wytarciu kurzu ale również lekkich zmianach dekoracji.

wiosenna-odnowa (3)

Jak tylko wychodzą pierwsze promienie słońce, większości z nas zachciewa się doprowadzić dom do perfekcyjnego porządku. Wywieszamy pranie na balkon, wietrzymy pościele, szykujemy się do mycia okien. Chcemy jak najwięcej i jak najlepiej wykorzystać te pierwsze oznaki wiosny. Motywacją zawsze są święta Wielkanocne.

wiosenna-odnowa (4)

Poza podstawowymi porządkami, często chcemy posunąć się o krok dalej i odświeżyć mieszkanie na wiosnę. Jak to zrobić? To bardzo proste. Podczas sprzątania należy wynieść z pomieszczenia wszystkie lekkie przedmioty, zostawiając tym samym podstawowe umeblowanie, którego zmieniać nie chcemy. Dzięki temu nie tylko uda nam się wytrzeć wszystkie kąty ale też zobaczymy nasz pokój nieco inaczej niż dotychczas. Teraz warto wziąć kubek kawy i pobyć w tym pomieszczeniu, zastanowić się co, niskim kosztem możemy zmienić. Może to będzie nowa lampa i dywan, albo zasłony i poduszki oraz nowy obraz na ścianie. Albo zmiany powinny objąć gniazdka i włączniki do światła, bo obecne są już niemodne i brudne. Zmiana tych detali sprawi, że pokój nabierze nowego, wiosennego blasku.

wiosenna-odnowa (2)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Od niedawna w naszej ofercie są odświeżone ramki dla serii Berker Q.7. Sprawdzona już, wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne seria Q, została wzbogacona nowymi ramkami wykonanymi z naturalnych materiałów. Niepowtarzalna faktura strukturalnego betonu czy szczotkowanej miedzi to detale, które doskonale sprawdzą się w loftach i modnym stylu industrialnym.