“Planując instalację z Hager, zapomnisz o ograniczeniach”

 

Obszerne fasady i pozbawione klasycznych ścian pomieszczenia – to charakterystyczne cechy nowoczesnego budownictwa biurowego. Zachowanie odpowiedniej infrastruktury elektrycznej z wystarczającą ilością podłączeń teleinformatycznych w tak specyficznych wnętrzach, to nie lada wyzwanie. Podczas tworzenia takich projektów okazuje się, że nie ma w nich miejsca na klasycznie zamontowane w ścianach gniazdka. Naszą odpowiedzią na te potrzeby są podłogowe systemy prowadzenia instalacji.

 

Systemy podłogowe

Nasze systemy idealnie wtapiają się w przestrzeń i są zawsze pod ręką. Szeroka gama rozmiarów, kształtów, materiałów i kolorów. Mnogość zastosowań – do podłóg o różnych wysokościach wylewki, czyszczonych na sucho, wilgotno lub mokro (IP66); od kanałów, przez pokrywy uchylne, po puszki. Dyskrecja i elegancja w jednym.


Estetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb, gotowe do użytku w każdych okolicznościach.

Nasze systemy idealnie wtapiają się w przestrzeń i są zawsze pod ręką. Możliwe zastosowanie dowolnego wykończenia podłogi m. in. wykładzin,płytek, parkietów, paneli. Opowiedz nam co planujesz!

tehalit VE-EE

Wszechstronne rozwiązanie.

tehalit.BKB

Pełna swoboda.

tehalit.UK

Kanały w 9 rozmiarach.

 

Produkty Electraplan Solutions w portfolio marki Hager

Czy wiesz, że…

  • Produkty i rozwiązania podłogowych systemów prowadzenia instalacji elektrycznych marki Electraplan Solutions – występują dzisiaj na rynku pod marką Hager.
  • Firma Electraplan SMT sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, nie jest częścią Grupy Hager, a oferowane przez nią produkty nie są produktami marki Elektraplan Solutions.

Więcej narzędzi dla Ciebie

Cyfrowe modele BIM, świat rozszerzonej rzeczywsistości oraz rewolucyjne konfiguratory. Jesteśmy gotowi by Ci pomóc.

Konfigurator underfloor

Konfigurator podłogowych systemów prowadzenia instalacji jest doskonałym wsparciem w codziennej pracy instalatorów, projektantów, pracowników działu sprzedaży.

Na potrzeby Twojego projektowania 3D oferujemy szeroką bazę obiektów BIM z zakresu rozwiązań podłogowych, sufitowych i ściennych.

Cyfrowe modele tehalit w AR

Jako pierwsi na rynku, prezentujemy swoje produkty i rozwiązania w rozszerzonej rzeczywistości. Modele systemów podłogowych underfloor do pobrania w App Store i Google Play.

Zapraszamy na webinar

 

 

 
Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych |
AR vs Real Products

19.06.2021

Informacje projektowe dotyczące podłogowych systemów prowadzenia instalacji elektrycznych. Krok po kroku w konfiguratorze online.

 

Rozwiązania bez ograniczeń

Dajemy Ci indywidualne rozwiązania, które pozwalają przełożyć pomysły i koncepcje projektowe na rzeczywistość. W związku z tym oferujemy kompleksowy asortyment. Sprawdź również nasze rozwiązania z zakresu systemów ściennych oraz sufitowych.