Znajdź rozwiązanie
dopasowane do Twoich potrzeb.

Który system pasuje do Twojego projektu? Czy oczekujesz szczególnej elastyczności w planowaniu i montażu? A może ważniejsza jest wszechstronność? Czy system kanałów powinien wyglądać solidnie czy raczej efektownie?

Systemy kanałów ściennych.
Rozwiązania bez ograniczeń

Każdorazowo podczas prowadzenia instalacji elektrycznych stykamy się z tym samym problemem – pomieszczenia posiadają wiele kątów, które rzadko są tak proste jak na desce kreślarskiej. W tym przypadku systemy kanałów ściennych są najbardziej elementarnym i elastycznym rozwiązaniem. To właśnie klasyczne płaszczyzny ścian stają się wielofunkcyjnymi powierzchniami do prowadzenia energii elektrycznej, wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Idealne do biur i wnętrz, w których to ściany, również te kartonowo-gipsowe, kształtują przestrzeń.

System kanałów z blachy stalowej do ścian kartonowo-gipsowych 
tehalit.BKIS

Listy przypodłogowe tehalit.SL w płynny i dyskretny sposób wtapiają się w otoczenie

System kanałów do montażu podparatowego
tehalit.GBD | GBA

Poznaj rodzinę BR.
Pięć różnych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.

Przy doprowadzaniu instalacji elektrycznych i teleinformatycznych do każdego pomieszczenia w budynku, istotną rolę odgrywają swoboda w projektowaniu, sprawny montaż oraz możliwość przeprowadzenia elastycznej modernizacji. Odpowiedzią na te wymagania jest Rodzina BR – ścienne systemy prowadzenia instalacji elektrycznych.

tehalit.BRP
Prawdziwie uniwersalne rozwiązanie dające możliwość zabudowy dowolnego osprzętu.

tehalit.BRS
Do miejsc, gdzie ważna jest wyjątkowa wytrzymałość oraz indywidualna kolorystyka.

tehalit.BRAP
Idealny do zastosowań w najbardziej reprezentacyjnych wnętrzach.

tehalit.BRN65
Łączy nowatorską technikę z wysoką jakością, będące w efekcie kompleksowym rozwiązaniem przeznaczonym do nowoczesnych instalacji.

tehalit.BRHP
Nowoczesne, bezhalogenowe kanały przeznaczone do miejsc o podwyższonych normach przeciwpożarowych.

Nowość!

Współczesna przestrzeń biurowa coraz częściej charakteryzuje się jasną kolorystyką. Zazwyczaj wybór pada na biel, która dodaje wnętrzu świeżości. Z tego powodu wszystkie kanały z Rodziny BR są dostępne w nowych odcieniach bieli RAL 9016. Dzięki temu uzyskujesz doskonałe dopasowanie do wnętrza.

 

W poszukiwaniu
własnego stylu

Co jest modne? Niepodążanie za modą. Jeśli ta idea jest Ci bliska, szczególnie polecamy manufakturę Hager, będącą jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem oferującym nieograniczone możliwości personalizacji, oraz specyfikacjami technicznymi. Postaw na unikalność.

Sprawdź także…