[fb_button]

4 Design Days

Zapraszamy na IV edycję targów 4Days Design, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach w dniach 24-27.01.2018r.

Swoje najnowsze produkty zaprezentujemy na stoisku nr 30

4Days Design to święto designu i architektury, na którym goszczą najwięksi architekci, projektanci oraz ikony designu. Podczas tych 4 dni, w których kreowane są i przedstawiane najnowsze trendy, nie może zabraknąć również nas. Firma Hager po raz pierwszy weźmie udział w tym wielkim wydarzeniu. Zapraszamy do obejrzenia naszego stoiska, na którym pokażemy Państwu w jaki sposób łączymy wyjątkowy design z najnowszą technologią.

 

Co zaprezentujemy na stoisku?

Seria Berker R.8

3mm! Prawie tak cienka, jak moneta o nominale 5zł. Doskonały wygląd i płaska konstrukcja to najnowszy design marki Berker. Żadna inna seria nie oferuje szklanych ramek tak smukłych, by wyglądały na prawie równe ze ścianą. Co więcej, Berker R.8 można łączyć ze wszystkimi elementami centralnymi serii Berker R.1 oraz Berker R.3.

 

Seria Berker Q.7

 

Ramki o wymiarach 95,2 x 95,2 mm. wykonane z unikalnych materiałów, jak łupek, beton strukturalny, stal szczotkowana, szkło, aluminium i tworzywo. Dodatkowo zastosowano 6 milimetrową przezroczystą podstawę ramki. Dzięki temu łączniki wydają się być zawieszone w powietrzu, tworząc wrażenie przestrzenności, która dodaje serii magii i lekkości.

Manufaktura Berker

 

Łączniki i gniazda to architektoniczne detale, które kształtują charakter wnętrza. Manufaktura Berker umożliwia dopasowanie osprzętu do indywidualnych projektów tak, aby wybrane materiały użyte do produkcji ramek uzupełniały lub odpowiednio kontrastowały z wnętrzem. Na specjalne zamówienie możemy wykonać elementy z różnych, wyszukanych materiałów, które nie znajdują się w standardowej ofercie firmy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania

 

 

Poza osprzętem elektroinstalacyjnym na stoisku zaprezentujemy bezprzewodowy system sterowania budynkiem oraz systemy prowadzenia instalacji elektrycznej. Zapraszamy do oglądania i testowania naszych nowości, a przede wszystkim do dialogu z naszymi ekspertami.

Targi 4Design Days to największe wydarzenie na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa w tej części Europy. Całe wydarzenie zostało podzielone na dwie części:

24-25.01.2019 dni branżowe
26-27.01.2019 dni otwarte

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.4dd.pl