Modernizacja

Łączniki gniazda — uzupełnienie kompletnej aranżacji wnętrz

Co kilka lat każdy z nas przeprowadza większą lub mniejszą modernizację czy remont domu. Największy nacisk kładziemy na elementy dekoracyjne. Nowe kolory ścian i nowe dekory… Warto jednak zwrócić uwagę na najczęściej używane w naszym domu detale — łączniki i gniazda. Marka Berker oferuje osprzęt w modnych kolorach, materiałach i kształtach, aby dopasować te detale odpowiednio do stylu wnętrz.

Od pomysłu do koncepcji

Przygotowując się do remontu wybieramy różne wzorniki farb, tapet i innych materiałów. Przymierzamy je do ścian i wybieramy odpowiednie połączenia. Kolejnym krokiem jest wybór nowych gniazd i łączników. Możemy skorzystać z różnego rodzaju materiałów, które będą stanowiły kolejny element dekoracyjny. Oprócz najbardziej popularnego tworzywa sztucznego, mamy do wyboru szkło, stal, beton, łupek, skórę czy drewno. Od ultra nowoczesnej linii wzorniczej, po serię typową do remontowanych loftów.

Wykończenie ścian

Dzięki nowo pomalowanej ścianie, wnętrze wygląda jak nowe. Ale wymiana łączników i gniazd czyni pomieszczenie w pełni nowoczesnym i odświeżonym. Jest to szczególnie widoczne, gdy dopasujemy do wnętrza kształt i materiał, z których wykonane są nasze łączniki. Dobierając odpowiednią serię łączników Berker, możemy stworzyć wyjątkową anranżację.

Odkryj łączniki marki Berker i znajdź najlepszą dla Ciebie serię…

Wykonane dla Ciebie

Łączniki światła wykonane z drewna, skóry lub inkrustowane kryształami Swarovskiego — to wszystko wykonane z najwyższą starannością znajdziesz w ofercie Berker. Po skończeniu remontu zobaczysz, jak bardzo Twój dom jest unikalny i stworzony specjalnie dla Ciebie.

Dźwięk ze ściany

Przy modernizacji istniejących wnętrz, często spotykamy się z brakiem miejsca na nasze nowe pomysły. Gdy lubimy słuchać muzyki i ciekawych audycji radiowych, rozwiązaniem jest Berker Radio Touch. Można je zamontować w ścianie i zajmuje tylko tyle miejsca, ile dwa gniazda elektryczne. Można je włączać samodzielnie, zaprogramować godziny lub sterować nim za pośrednictwem czujników ruchu. Wtedy muzyka będzie nam towarzyszyć zawsze, gdy będziemy w pobliżu radia.

Przypodłogowe listwy instalacyjne — żadnych ograniczeń

Zachodzące w naszym życiu zmiany, zawodowe czy osobiste, wymuszają zmianę naszych warunków mieszkaniowych. Utworzenie profesjonalnego biura w domu lub podłączenie kina domowego jest teraz bardzo proste. Praktyczne i estetyczne produkty dopasowane do wielu instalacji i rodzajów podłóg i ścian, ukryją wszystkie przewody i pozwolą na kolejne modyfikacje.

Bałagan? Już go nie ma

Zastosowanie listew przypodłogowych umożliwia zabudowanie dowolnych gniazd komunikacyjnych w miejscu najbardziej dogodnym do podłączenia urządzeń, a także pozwala na przesunięcie ich w inne miejsce. Zapobiega to plątaninie przewodów w mieszkaniu i podnosi estetykę pomieszczenia.

Bezpieczne połączenie

Szeroki wybór wzorów i materiałów zapewnia elegancki wygląd listew przypodłogowych i gniazd multimedialnych. Ich różnorodność pozwala dopasować listwy praktycznie do każdego wnętrza. Listwy stosowane do wykładzin dywanowych, mogą być wykończone tą samą wykładziną, która jest ułożona na podłodze. Dodatkowo listwy wyposażone w taśmy LED podnoszą bezpieczeństwo. Gdy połączymy je z czujkami ruchu, oświetlą drogę, chroniąc przed potknięciem i upadkiem.