Smart Home w systemie KNX
Dom, w którym czujesz się dobrze

Inteligentny dom gwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu i zapewnia idealne oświetlenie w każdej sytuacji. Daje bezpieczeństwo, chroni Twój dobytek, a także zdejmuje z Ciebie wiele codziennych obowiązków. I w końcu, daje Ci to, co jest naprawdę ważne: czas dla Ciebie i Twoich bliskich.

Inteligentne sterowanie obejmuje takie obszary, jak:

Światło
Oświetlenie wnętrz, ogrodów i ścieżek, złożone scenariusze świetlne

Żaluzje i rolety
Większy komfort, większe bezpieczeństwo i większa efektywność energetyczna

Ogrzewanie
Inteligentne sterowanie zwiększa komfort i zmniejsza koszty energii

Inteligentne urządzenia
Piekarnik, robot odkurzacz, kosiarka czy inteligentne pralki

Domofony
Obsługa przez telefon komórkowy, tak jakbyś był w domu

Dostarczamy
kompletne rozwiązania

Jako dostawca rozwiązań do inteligentnych domów nie tylko doskonale radzimy sobie z inteligentnym sterowaniem budynkiem, ale także opanowaliśmy cały zakres instalacji elektrotechnicznych. I to jest nasza największa zaleta! Technologia staje się coraz bardziej połączona w sieć i tylko sterowanie w sieci jest to naprawdę skuteczne.

Jak to wygląda w praktyce?

Przykład: Za kilka lat Twój elektryczny samochód będzie samodzielnie komunikował się z Twoim magazynem energii, fotowoltaiką i inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu, aby inteligentnie sterować procesem ładowania. Już dziś możesz położyć podwaliny pod takie zadania. Dzięki naszym rozwiązaniom Smart Home. Są one zaprojektowane jako otwarty system, więc można je w każdej chwili rozbudować.

KNX RF quicklink  Sprawdź!

Rozwiązanie radiowe dedykowane podczas modernizacji. Nasza bezprzewodowa alternatywa systemu automatyki inteligentnego budynku. Nie ma potrzeby kładzenia kosztownych linii sterujących, a uruchomienie systemu jest łatwe, bez narzędzi wymaganych do programowania.

KNX easy – Sprawdź!

Do nowych konstrukcji oraz rozległych renowacji. System KNX easy można skonfigurować prosto, szybko i intuicyjnie. Serwer konfiguracyjny easy, tablet i aplikacja easy tool, to wszystko czego potrzebujesz. Każdą konfigurację easy można rozszerzyć za pomocą rozwiązania bezprzewodowego quicklink.

KNX system – Sprawdź!

ETS jest standaryzowanym oprogramowaniem używanym w automatyce budynków. System magistralny, wraz ze sterownikami i sensorami, używany jest w szerokim zakresie – sterowanie oświetleniem i roletami, regulacja temperatury w indywidualnych pomieszczeniach i wiele więcej.

Steruj inteligentnym domem w aplikacji domovea

Doradca osobisty

Wraz z osobistym doradcą zaplanuj najlepsze rozwiązanie

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami Hager, skorzystaj z poniższego formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, zaproponuje rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb oraz poleci wykwalifikowanego instalatora i dystrybutora.