Hager Ready FAQ

Generalne / błędy

Zamknij aplikację. Poczekaj kilka minut. Sprawdź połączenie internetowe telefonu, a następnie zrestartuj aplikację.

Pobranie danych przy pierwszym uruchomieniu aplikacji (katalog produktów, informacje o projekcie, kraj…) zajmuje dużo czasu. 

Jeśli problem nie zniknie, zamknij aplikację, sprawdź połączenie internetowe telefonu, a następnie uruchom aplikację ponownie.

Jeśli aplikacja się zawiesi, po prostu ją zrestartuj.

Nasze zespoły otrzymują ostrzeżenie w przypadku awarii u użytkownika, co pozwala nam na szybką identyfikację błędów i ich naprawę.

Strona główna

Możesz dodać zdjęcie ze swojej galerii (zapisane zdjęcie w Twoim telefonie):

Moje konto > Ustawienia > Profil mojej firmy > kliknij na “Dodaj moje logo”.

Katalog

Jeśli aplikacja się zawiesi, po prostu ją zrestartuj.

Nasze zespoły otrzymują ostrzeżenie w przypadku awarii użytkownika, co pozwala nam na szybką identyfikację błędów i ich naprawę.

Pobrane dokumenty są dostępne z  “Moje konto” > “Pliki do pobrania”.
Należy pamiętać, że dla użytkowników niezalogowanych dozwolone są maksymalnie 3 pobrania dokumentów. Aby uzyskać nieograniczony dostęp, należy posiadać konto myHager i być zalogowanym.

Możesz skorzystać z filtra wyszukiwania według kategorii produktu. Należy wpisać szukaną frazę w polu wyszukiwania i wtedy w prawym, górnym rogu pokaże się ikona filtrowania wg kategorii.

Projekty

Z listy projektów, przesuń palecem projekt z prawej do lewej strony i następnie kliknij w ikonę “kosza”, aby usunąć projekt.

Tak ale musisz być zalogowany do aplikacji, aby dodać współpracowników.

Z zakładki ” Projekty “, przesuń palcem od prawej do lewej strony wybrany projekt, a następnie kliknij na ikonę “Współpracownicy” (kilka osób) > kliknij na ikonę “+”, aby dodać nowych współpracowników do wybranego projektu. Współpracownik również musi posiadać konto myHager i być zalogowanym, żeby widział projekt na swojej liście projektów.

W widoku rozdzielnicy wybierz produkt za pomocą krótkiego kliknięcia i naciśnij przycisk Usuń.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz utworzyć projekt ze strony głównej lub z zakładki “Projekty” na dolnym pasku nawigacji

Jeśli utworzyłeś już projekty, na stronie głównej znajduje się bezpośredni link do otwarcia 2 ostatnich projektów.
W zakładce “Projekty” dostępna jest lista wszystkich Twoich projektów.

Wskazówki: Przesuń się w lewo dany projektu i miej dostęp do dodatkowych funkcji: informacje o projekcie, udostępnianie projektu współpracownikom, kopiowanie i usuwanie.

Inne

Hager Ready jest oczywiście również dostępny w języku polskim. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić ustawienie języka w swoim smartfonie:

  • W systemach operacyjnych iOS (iPhone lub iPad):
    Aby zmienić ustawienie języka, przejdź do: Ustawienia> Ogólne> Język i region.
  • W systemach operacyjnych Android:
    Aby zmienić ustawienie języka, przejdź do: Ustawienia> System> Język i wprowadzanie.

Tam wybierz język docelowy: w tym przypadku „polski (Polska)”.

Przejdź do Ustawień drukowania i wybierz „Rzeczywisty rozmiar” lub „Powiększenie 100%”.

Jeśli chcesz drukować dokumenty bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, potrzebujesz drukarki z połączeniem Wi-Fi. Gdy Hager Ready utworzy plik PDF dokumentacji, pojawi się on w aplikacji. Acrobat Reader – otwarty. W aplikacji przejdź do pozycji menu „Drukuj” i wybierz drukarkę podłączoną do urządzenia.

W aplikacji znajdują się dwa oddzielne albumy. Jeden w sekcji Showroom, do dzielenia się zdjęciami z klientami. I drugi w sekcji projektowej, do użytku osobistego. Te dwa foldery nie są zsynchronizowane.

Hager Ready tutoriale

Ile czasu potrzeba, aby można było stwierdzić, że coś jest gotowe i kompletne? Dzięki naszej nowoczesnej aplikacji Hager Ready służącej do projektowania rozdzielnic mieszkaniowych  to zaledwie kilka minut…Z zegarkiem w ręku! Dodatkowo cykl specjalnych tutoriali z zakresu obsługi softu – skraca czas zbędnych poszukiwań. Nasz specjalista przejdzie z Tobą przez cały proces projektowy i podpowie: co, gdzie i jak. Od przygotowania konfiguracji oraz wyboru metody tworzenia projektu, przez omówienie przydatnych funkcji, aż po generowanie dokumentów – każde kliknięcie jest intuicyjne, a korzystanie z aplikacji niezwykle łatwe i przyjemne. Przekonaj się sam, przechodząc do interaktywnych instruktaży. Przejdź do tutoriali.