Marzą wam się sypialnie z przeszklonymi ścianami i widokiem na miasto niczym z książki o Cristianie Grey’u? Takie właśnie rozwiązanie proponują developerzy Capital Towers w Rzeszowie. Zobaczcie, jak można by urządzić to mieszkanie znajdujące się na 16 piętrze pięknego apartamentowca.

Grey

Mieszkanie typu 8e posiada trzy sypialnie z których rozpościera się widok na miasto dzięki zastosowaniu przeszklonych ścian zewnętrznych budynku, salon z jadalnią i kuchnią oraz lobby, dwie łazienki oraz hol. Powierzchnia tego apartamentu wynosi przeszło 100 metrów kwadratowych. Budynek Capital Towers posiada 18 pięter oraz podziemne garaże dla lokatorów. Osiedle jest zamknięte i monitorowane. 

grey (2)

 grey (1)

 

Apartament tego typu warto zaaranżować z rozmachem i smakiem aby podkreślić wyjątkowość lokalizacji oraz przestrzeń. Proponujemy podobną do Cristiana Grey’a stylistykę w mieszkaniu. Pokoje sypialne są dość przyjemne w aranżacji ponieważ stanowią prostokąt z jedną tylko półkolistą ścianą z szyby, którą de facto nie warto zasłaniać. Idealnie dopasowane kolorystycznie meble wykończone solidnym ciemnym drewnem w połączeniu z lekkimi, zwiewnymi firanami od sufitu do podłogi podkreślą smak i przestrzeń sypialną. Dwie łazienki – jedna z wanną wolnostojącą, druga z szklanym prysznicem. Wszystko wykończone kamieniem oraz stalowymi detalami, podkreślone subtelnym, ciepłym i delikatnym oświetleniem. Kuchnia to aranżacja nowoczesna i prosta. Proste, minimalistyczne szafki oraz wyspa z płytą po środku to styl milionera z bestsellerowej książki E.L.James. Salon to również prostota i wygoda oraz subtelność i elegancja. Stonowane kolory, wygodne siedzenia i aranżacyjne detale w postaci naturalnego drewnianego stolika. Nie zapomnijmy o jadalni z klasycznym długim prostokątnym stołem. W całym mieszkaniu klasy dodadzą obrazy, odpowiednio dobrane oświetlenie oraz detale, chociażby w postaci łączników Berker TS Crystal.

grey (4)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com