Każde wnętrze
jest inne. 

Ta inność wynika z różnych rozwiązań architektonicznych, wyposażenia i dostosowania  rozwiązań do konkretnych potrzeb użytkowników. Znajdź coś dla siebie. Znajdź detal, który stanie się Twoją inspiracją. 

Design.

Klasyczny, nowoczesny, współczesny – z marką Berker zawsze doskonały.

Indywidualizm.

Kształt, kolor, materiał to detal wyróżniający aranżację. My tworzymy go dla Ciebie.

Jakość.

Technologia i proces produkcji na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy szczegół.

Doświadczenie.

Wyjątkowe rzemiosło, pasja i tradycja od 1919r. połączona z najnowszą technologią.

Dobry design
broni się sam!

Oferta osprzętu elektroinstalacyjnego marki Berker to podróż przez stylową mapę wnętrz. Tu każdy znajdzie detal, który stanie się wyróżnikiem jego stylu. Tak, by podkreślić niepowtarzalny charakter wnętrza.

Styl nowoczesny

 

Styl skandynawski

 

Styl klasyczny

 

Styl industrialny

 

Styl rustykalny

 

Styl glamour

 

Styl boho

 

Do zadań
specjalnych

Wodoodporne łączniki i gniazda serii Berker W.1 są niezwykle wytrzymałe, dobrze skonstruowane oraz łatwe w montażu. Stopień ochrony IP55 oraz szeroka funkcjonalność umożliwiają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa ochrona.

Kompaktowe
rozwiązania

Seria Berker Integro Flow tam, gdzie potrzebne są małe, kompaktowe rozwiązania. Szeroki wybór kolorów i funkcjonalność serii doskonale sprawdzi się w kamperach, jachtach czy w małej designerskiej kuchni.

Doradca osobisty

Wraz z osobistym doradcą zaplanuj najlepsze
rozwiązanie

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami Berker, skorzystaj z poniższego formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, zaproponuje rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb oraz poleci wykwalifikowanego instalatora i dystrybutora.