Chcielibyście mieszkać w centrum Łodzi? Nowe osiedle CENTRUM III to wyjątkowe miejsce do zamieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Łodzi. Podpowiadamy wam, jak można zaaranżować klasyczne, trzypokojowe mieszkanie aby poczuć rodzinną atmosferę i urok mieszkania w Łodzi.

rodzinne-mieszkanie-w-lodzi (1)

Nowocześnie zaprojektowane apartamenty oferują wysoki standard i wygodę dla całej rodziny. Dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, a jednocześnie lubią mieć wszystko w zasięgu ręki to idealne rozwiązanie. CENTRUM III sprawdzi się również dla tych, którzy odpoczywają tylko w otoczeniu przyrody i nie chcą marnować czasu na długie dojazdy do centrum miasta. Ci, którzy wolą kameralną atmosferę, ale liczą na bezpieczeństwo i komfort również znajdą tutaj odpowiednio ulokowane mieszkania.

rodzinne-mieszkanie-w-lodzi (3)

Aranżacja klasycznego rodzinnego mieszkania może opierać się na różnych filarach – upodobaniach rodziców, chęci stworzenia miejsca kreatywnego dla dzieci czy też jako zlepek zachcianek każdego z członków rodziny. I choć mogłoby się wydawać to niemożliwe, wnętrze rodzinnego mieszkania można wykończyć zgodnie z tymi wszystkimi kryteriami. Najbardziej popularnym wśród rodzin jest trzypokojowe mieszkanie. W osiedlu CENTRUM III znaleźliśmy lokal z trzema niezależnymi pokojami oraz osobną łazienką i kuchnią. Całość dopełniają dwa, sporych rozmiarów balkony. Całość mierzy nieco ponad 72m.kw.

rodzinne-mieszkanie-w-lodzi (2)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

W naszej aranżacji proponujemy styl skandynawski – jasne kolory, przyjemne materiały oraz dekoracyjne detale. Mieszkanie jest tak zbudowane, że nic nie stoi na przeszkodzie stworzenia salonu z półotwartą a nawet kuchnią. W skandynawskim stylu pomieszczenia te powinny być jasne, z meblami wykonanymi z drewna o klasycznych frazesach. Całość niech dopełnią delikatne, ceramiczne dodatki, wełniane koce lub dywan oraz obrazki np. motyle w białych ramkach. Pokoje to miejsce prywatne każdego z domowników. Jednak nie oznacza to, że musza stylem odbiegać od reszty. Skandynawski styl pozwana na zabawę z kolorami – podstawowa paleta jest pastelowa, jednak np. w pokoju dzieci można wykorzystać technikę Waldorfską, w której kładzie się nacisk na naturalność, kreatywność i samodzielność. Sypialnia rodziców może też nawiązywać np. do miasta. Idealnie do skandynawskiego stylu pasować będą marynistyczne akcenty. Łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna – proponowany styl również tutaj się sprawdzi. Zaprojektowana w dobrym guście, z wykorzystaniem cegły, korka czy naturalnego drewna będzie pięknym dopełnieniem całego mieszkania.

Nie zapomnijmy o detalach! Ważne są w każdym mieszkaniu. Do skandynawskiego stylu pasują szczególnie klasyczne, okrągłe łączniki serii Berker 1930 Rosenthal wykonane z wysokiej jakości porcelany. Ten mały akcent sprawia, że mieszkanie nie jest już sztampowe a raczej niespotykane i wyjątkowe. Jak każdy z członków rodziny.