Surowe, zimne wnętrza czy kolorowe aranżacje? Do każdej z nich można dopasować odpowiednie ramki do włączników i kontaktów z serii Beker by Hager  R.1  Dzięki możliwości zastosowania nowych ramek, nasze łączniki i gniazdka stylem będą oddawać charakter wybranej przez nas aranżacji pomieszczenia.

Każdy z nas chce aby pomieszczenia w których mieszkamy były atrakcyjne, estetyczne oraz prezentowały indywidualny charakter jego mieszkańców. Nie da się jednak osiągnąć tego dzięki produktom kupowanym masowo w hipermarketach. Warto poszukać głębiej, wówczas możemy natknąć się na wyjątkowe detale, które dopełnią nasze aranżacje w sposób zaskakujący. Dzięki łącznikom i gniazdkom serii R.1 możemy dopasować ramki do naszych potrzeb. Mamy do wyboru, poza standardową bielą, szkłem, stalą szlachetną czy aluminium również: łupek naturalny, polerowany beton, barwiony dąb, brązową skórę, czerwony i pomarańczowy akryl.

page-indywidualne-ramki-2

Łupek naturalny dzięki swojej strukturze i kolorowi (ciemnoszary) idealnie sprawdzi się w aranżacjach surowych czy modernistycznych. Będzie pasował zarówno do białych jak i czarnych ścian a przede wszystkim do surowego wykończenia betonem lub cegłą. Podobnie ramka z polerowanego betonu będzie podkreślać naturalność i minimalistyczny klimat pomieszczenia.

Łączniki i gniazdka z ramkami z barwionego dębu to nawiązanie do naturalnego drewna. Pasują w szczególności do pomieszczeń, w których  głównym akcentem jest naturalność. Są to  w szczególności pomieszczenia w których znajdziemy dużo roślinności oraz ciepłą kolorystykę. Brązowa skóra to rozwiązanie dla tych, którzy chcą tchnąć życie w swoje aranżacje. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nawiążemy do aranżacji zwierzęcych i zaskoczymy niespotykanym wykończeniem detali w pomieszczeniu.

Jeśli pragniemy aby nasze wnętrze tryskało energią i zaskakiwało kolorystyką (np. w stylu pop-art) mamy do wyboru łączniki R.1 z ramką z czerwonego lub pomarańczowego akrylu. Zarówno na kolorowej, jak i tradycyjnie białej ścianie te łączniki będą efektowną ozdobą wnętrza – świetnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym, czy przedpokoju.

page-indywidualne-ramki

Każdą z tych aranżacji można samemu zobaczyć dzięki funkcji kreatora dostępnego na naszej stronie pod adresem: www.hagerhome.pl/kreator/. Zarówno klasyczne ramki R.1 jak i nowe – betonowe, z łupka, dębu, skóry i akrylu możemy dopasować do zaplanowanej we wnętrzu kolorystyki i przekonać się na własne oczy, jak będą się one komponować z naszym pomysłem na wnętrze.