Miejsca, gdzie powstają kampanie reklamowe największych marek w Polsce, zdecydowanie wyróżniają się na tle siedzib innych firm. Kreatywna przestrzeń dobrze wpływa na kreatywną pracę firmy.

kreatywne-wnetrza-1 (3)

We Wrocławiu znajduje się agencja Lemon Sky, znana m.in. za stworzenie kampanii dla Nestle, RTV-Euro_AGD czy IKEA. Nazwa z angielskiego oznacza cytrynowe niebo i tak też można określić aranżację wnętrz pofabrycznego, jednopiętrowego budynku . Stary budynek przeobrażono w nowoczesne lokum, jednak z duchem tamtych czasów. Ze ścian usunięto tynki a dzięki temu ukazały się stare struktury stropów i cegieł które zostały docelowo zakonserwowane i pomalowane na biało. Otwartą przestrzeń fabryczną podzielono na kilka mniejszych pomieszczeń: działy agencji, strefy wypoczynkowe, strefy kreatywne, łazienki, kuchnię i hall z recepcją.

kreatywne-wnetrza-1 (2)

W starych ścianach nowoczesności dodają nietypowych kształtów meble, kolorowe sofy czy wykończenia oraz szklane ścianki działowe. Odsłonięta stalowa instalacja dodaje wnętrzom industrialnego charakteru. Pięknie w tych wnętrzach pasowała by seria Berker TS Sensor – podkreślając nowoczesny charakter i interaktywność firmy zgodnie z ideą „Inspiring Big Ideas”.

kreatywne-wnetrza-1 (4)

 

Źródło zdjęć: www.arciszewski.net