Unoszący się w powietrzu zapach pieczonego ciasta aż zachęca do sprawdzenia co się w kuchni dzieje. Jeśli chcemy, aby to pomieszczenie przyciągało i zachęcało nas do częstych, kulinarnych eksperymentów powinniśmy zaaranżować je ta aby pobudzało nasze zmysły.

smaczna-kuchnia (2)

Kuchnie można podzielić zasadniczo na dwa typy: te czyste i te kolorowe. Czyste, mamy tu na myśli aranżacje minimalistyczne, nowoczesne gdzie dominuje  jednolita kolorystyka podkreślona naturalnym drewnem, kamieniem, stalą lub szkłem. Te kolorowe to pełne barw, wzorów i akcentów pomieszczenia, w których niemalże od razu czuć zapach pieczonego ciasta. Nie każdy odnajdzie się w takiej aranżacji, jednak dla pasjonatów natury, będzie ona wymarzonym miejscem do relaksu po ciężkim dniu pracy. Jak ją zaaranżować? Przede wszystkim nie musimy się martwić o to, czy elementy kuchni do siebie pasują. Nie o to tutaj chodzi. Warto jednak zdecydować się na jeden przewodni kolor, który będzie dominował w pomieszczeniu oraz maksymalnie dwa dodatkowe, dopełniające wnętrze barwy. Wyrazistą żółć możemy połączyć z niebieskim i różowym a zieleń z brązem i pomarańczowym. Do tego wybierzmy ciekawe wzory w kwiaty, zwierzęta czy ornamentowe. Starajmy się je dopasować tak, aby nie sprawiały wrażenia nadmiaru i nie męczyły nas podczas gotowania. Powinny to być akcenty dopasowane do naszego temperamentu oraz aranżacji całego domu. W kolorowej kuchni nie powinno zabraknąć doniczek z świeżą bazylią czy miętą, miski owoców oraz kolorowych pojemników na przyprawy, makarony czy mąki. To wszystko sprawi, że wchodząc do kuchni w powietrzu będzie unosił się cudowny zapach posiłku, aż ślinka cieknie!

smaczna-kuchnia (1)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

W kuchni powinno nam być również wygodnie, stąd dopasowane rozwiązania TS Sensor pozwolą nam na swobodną prace i zabawę podczas przygotowywania posiłków.