Jakie akcenty w domu podkreślają panującą w nim miłość? Nie muszą to być układane na każdym kroku czerwone serduszka z wyszytym imieniem osoby ukochanej. Jest wiele ciekawych, personalizowanych dodatków, które w sposób subtelny ale jednoznaczny sprawią, że we wnętrzu zapanuje miłość.

Czerwone serduszka, czekoladki, wino i bukiet czerwonych róż. Tak większości z nas kojarzą się walentynki. To międzynarodowe święto miłości nie musi być tak jednoznacznie wyrażane. Warto aby panującą miłość w domu podkreślać przez cały rok, stosując małe triki, dzięki którym wnętrze nabierze romantycznego charakteru. Od czego powinniśmy zacząć? Nic tak nie dodaje wnętrzom charakteru i subtelnego, miłośnego smaku jak blask świec. Udowodnione jest, że nasze źrenice rozszerzają się, kiedy patrzymy na rzeczy dla nas atrakcyjne, takie, które nam się podobają, które lubimy. Dzięki lekkiemu oświetleniu świec, nasze źrenice naturalnie się powiększają a dzięki temu podobamy się sobie bardziej.

milosc-jest-wszedzie (3)

Innym elementem jaki możemy umieścić w naszym mieszkaniu aby dodać mu nuty walentynkowego klimatu są kwiaty – naturalne, cięte. Najlepiej czerwone, jednak nie jest to przymus. Naturalny zapach oraz piękny wygląd podkreślą charakterystyczny, miłośny styl wnętrza. W końcu aranżatorzy wnętrz z epoki romantyzmu kochali kwiaty i kwiatowe akcenty ponad miarę. Tym też możemy ozdobić wnętrze. Kwiatowe akcenty zdecydowanie spodobają się zakochanym.

milosc-jest-wszedzie (2)

Aby wnętrze miało indywidualny charakter warto pomyśleć nad zdjęciami. Ten personalizowany akcent doda wnętrzu smaku oraz wskażę na osoby obdarzone w domu gorącym uczuciem. Miło patrzeć na ramki ze zdjęciami poustawiane na półkach lub powieszone w każdym z pomieszczeń – nie ważne czy jest to łazienka, przedpokój, sypialnia czy salon. Pamiątkowe fotografie będą podkreślać miłosny urok w każdym z nich.

milosc-jest-wszedzie (4)

Gdy dbamy o szczegóły we wnętrzu musimy pamiętać o elektryczności. Gniazdko, do którego podłączona jest elektroniczna ramka lub łącznik do oświetlenia ramy obrazu z rodziną to elementy, które w łatwy sposób mogą podkreślić te piękne akcenty we wnętrzu. My polecamy równie piękne łączniki serii Berker TS Crystal gdzie przycisk z kryształej Svarowskiego jest niczym diament połyskujący na zaręczynowym pierścionku ukochanej.

milosc-jest-wszedzie (5)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com