Dźwięki, to niedoceniany element życia. Wbrew pozorom, większość z nas cały czas czegoś słucha. Nawet nie jesteśmy tego świadomi, że docierają do nas dźwięki ulicy, pracującej lodówki czy odgłosy klikania liter na klawiaturze. Dźwięki dźwiękom są jednak nie równe. Dlatego radio jest jednym z najcenniejszych elementów w naszym mieszkaniu.

Radio to dźwięki które docierają do nas aby pobudzić pewne części naszego umysłu. Zarówno muzyka jak i audycje ‘tekstowe’ sprzyjają naszemu rozwojowi intelektualnemu oraz cielesnemu. Najpopularniejszym miejscem obecności radia w domu jest kuchnia. To tutaj spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Podczas gotowania i spożywania posiłków możemy odpocząć od codziennej pracy, zrelaksować się i odprężyć. Radio dodatkowo dostarcza nam bodźców, dzięki którym zapominamy o codziennych obowiązkach wsłuchując się w melodie płynące z odbiornika.Jeśli chcielibyśmy przy okazji dobrze się bawić i poćwiczyć – do muzyki z radia możemy tańczyć podczas gotowania i dekorowania posiłków. Podobno, to właśnie w kuchni w której płyną dźwięki z radia jest najlepszym miejscem na rozwój umiejętności tanecznych! Dodatkowo właściwe dźwięki powodują, że chętniej i więcej jemy – lub odwrotnie, że czujemy się nasyceni po zjedzeniu niewielkiej ilości posiłku. Zatem muzyka z radia dodatkowo wpływa na naszą dietę.

Berker_Radio_Touch (1)

Radio ponadto pasuje do każdego wystroju w każdym pomieszczeniu. Poza kuchennymi rewolucjami, drugim pomieszczeniem w którym najczęściej spotkamy radio jest… łazienka. To właśnie tutaj, po kuchni, najczęściej lubimy słuchać muzyki i relaksować się po ciężkim dniu. Radio zatem pełni rolę nauczyciela tańca, dietetyka, trenera i masażysty w jednym. Warto w niego zainwestować!

Berker by Hager proponuje zatem małe, eleganckie oraz funkcjonalne – Berker Radio Touch. Wystarczy dotyk, by zyskać dostęp do muzyki, rozrywki, wiadomości, a wszystko to w doskonałej jakości dźwięku. Mimo kompaktowej budowy, radio doskonale spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego urządzenia. Bez problemu możemy wyszukiwać i zapisywać stacje, ustawiać godzinę, datę czy budzik.

Berker Radio Touch zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić prostą i intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego. W zestawie z radiem dołączony jest głośnik. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności poprzez dodanie drugiego głośnika oraz zestawu wtyczek multimedialnych, przeznaczonych m.in. do podłączenia odtwarzacza MP3. Berker Radio Touch dostępne jest w seriach B.Kwadrat, Q.1, Q.3, B.3, B.7, K.1, Arsys, we wszystkich kolorach poszczególnych serii.