Co ma wspólnego dobra architektura i sporty zimowe? Oczywiście Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim SKI ARCHI CUP, które jak co roku wspiera Hager.

SKI ARCHI CUP to wyjątkowe wydarzenie, gdzie wokół prawdziwej sportowej pasji gromadzi się środowisko polskich architektów. Jest to idealna okazja aby spotkać się z kolegami z branży, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe kontakty. Tegoroczne rozgrywki odbyły się między 6 a 8 marca w Zakopanem. podobnie jak rok temu, miejscem w którym odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim były majestatyczne zbocza Kasprowego Wierchu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 architektów z całej polski. Poza udziałem w Mistrzostwach, uczestnicy mieli okazję skorzystać z bogatego programu towarzyszącego wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami.

Architekci rywalizowali między sobą w dyscyplinach slalom gigant w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 35+, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+, kobiety open, kobiety 35+ i kobiety 45+ oraz snowboard gigant w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+ i kobiety open. Gościem specjalnym oraz nieocenionym wsparciem od strony sportowej był Marcin Szafrański,  dwukrotny olimpijczyk i były narciarz alpejski, założyciel Grupy Szafrański.

_P2A8576 _P2A8630 _P2A8631 _P2A9027 _P2A9626

Wszystkim zwycięzcom tegorocznych Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim SKI ARCHI CUP serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok! Zobacz więcej na www.skiarchicup.pl