Domy z użytkowym poddaszem stały się synonimem naszego wieku. Są funkcjonalne oraz estetyczne. Dlatego projekt domku jednorodzinnego Agatka, stylem przypominający klasyczne budynki, jest tak bardzo popularny.

agatka-dom

Projekt domu Agatka charakteryzuje się prostotą widoczną zarówno w wyglądzie zewnętrznym jak i układzie funkcjonalnym wnętrza oraz rozwiązaniach konstrukcyjnych. Dzięki temu jest niedrogi i łatwy w budowie co przyczynia się do jego popularności. Agatka pomieści 5-cio osobową rodzinę. Na parterze znajduje się duży, wygodny salon z kominkiem oraz przejściem do ogrodu. Jest on wygodnie połączony z jadalnią i kuchnią tak, aby rodzina mogła spędzać wspólnie czas w dziennej przestrzeni domu. Kominek w salonie umieszczony jest w centralnym punkcie domu, przez co ciepło z niego płynące ogrzewa większość pomieszczeń.

agatka-dom3

Kuchnia w projekcie Agatka może być otwartą, połączoną z jadalnią i salonem, powierzchnią. Można ją również zabudować, tworząc osobną, zamkniętą przestrzeń. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jak ściany przesuwne pomieszczenie to może być w odpowiednich dla nas momentach otwarte lub zamknięte. Na parterze znajduje się również mała łazienka oraz dodatkowy pokój mogący być gabinetem lub pokojem dla odwiedzających nas gości.

agatka-dom2

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Poddasze to miejsce na sen. Znajdują się tam trzy, dość duże sypialnie oraz spora, rodzinna łazienka. Nad jednostanowiskowym garażem mamy dodatkową przestrzeń, którą można zaaranżować na pokój, garderobę lub strych. Podczas aranżacji tak prostego i funkcjonalnego budynku możemy zaszaleć i zdecydować się na przykład na styl japoński we wnętrzach. Jeśli lubimy proste, naturalne rzeczy z nutą azjatyckich smaków – to rozwiązanie będzie dla nas idealne a ponadto zachwyci nietuzinkowością. Serię którą proponujemy do tego wnętrza to prosta i nowoczesna seria TS Sensor. Jego gładka powierzchnia kryje pod sobą szereg elektronicznych możliwości.