Personalizacja jest coraz bardziej doceniania nie tylko w świecie nowych mediów. Bogacące się społeczeństwo posiada na wyciągnięcie ręki niemalże wszystko, czego potrzebuje. Jak w takiej sytuacji zaaranżować przestrzeń aby wyróżniała się i była oryginalna? Jeszcze trudniej znaleźć prezenty, z których obdarowani się ucieszą i postawią je na półce w swoim salonie.

personalizowane dodatki (3)

Szukając pomysłów na prezenty, często zastanawiamy się nad zakupem dodatków do wnętrz. Jest to praktyczne a zarazem proste w znalezieniu w sklepach. Jednak większość takich przedmiotów jest oklepana a nasi obdarowani mogą już je posiadać. Jak zatem znaleźć coś, co będzie pasować do wnętrza mieszkania oraz będzie wyróżniać się od natłoku sklepowych przedmiotów? Personalizowane dodatki zawsze sprawią uśmiech na twarzach osób, które je otrzymają ponieważ będą oryginalne, jedyne w swoim rodzaju oraz pokażą, że włożyliśmy w szukanie prezentu coś więcej niż czas i pieniądze. Poświęcamy również uwagę na to, co danej osobie może się podobać oraz pokazujemy, jak dana osoba wygląda w naszych oczach.

personalizowane dodatki (2)

Jakie przedmioty podkreślą smak wnętrza oraz charakter mieszkańców? Na przykład obraz, zdjęcie czy grafika w ramce – obecnie jest to bardzo proste do realizacji. Wystarczy wybrane zdjęcie oraz ogólnodostępny program graficzny, chwila czasu i pomysł. Realizację możemy wywołać jako fotografię lub zlecić do wydruku np. na płótnie. Taki prezent z pewnością zawiśnie na ścianie obdarowanego a dodatkowo będzie pięknym i oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Innym pomysłem są zegary ścienne lub kalendarze z własną wizualizacją. Prezenty te sprawdzają się szczególnie dla dziadków i babć, które przez cały rok mogą spoglądać na wizerunek swoich wnucząt umieszczony na wspomnianych przedmiotach. Ręcznie dziergany obrus, narzuta wykonana w stylu patchwork, świąteczna poszewka poduszek z serdecznym napisem. Takie przedmioty nadają wnętrzom świąteczny charakter, podkreślają indywidualność mieszkańców oraz pokazują, że są ważni i kochani przez osoby przekazujące prezenty. Nawet jeśli stylem odbiegają od oczekiwań, zawsze poruszają serce i sprawiają, że łezka się kręci w oku.

personalizowane dodatki (4)

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Podczas rodzinnych świąt nie może zabraknąć kolęd, dlatego polecamy system Berker Radio Touch, który pozwoli nam na słuchanie muzyki w najlepszej jakości, w każdym z pomieszczeń. Niech moc świąt wypełniają dźwięki kolęd a rodzinna atmosfera utrzymuje się na jeszcze długo po wigilijnej kolacji.