W dobrym projektowaniu liczy się detal – zarówno w projektowaniu wnętrz, grafice komputerowej jak i innych dziedzinach sztuki. I właśnie ze względu na detale zdecydowaliśmy się odświeżyć naszą stronę internetową. Aby była ona dla Was przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna postanowiliśmy pójść z duchem czasu i zaprojektować stronę, która wpisuje się w najnowsze trendy projektowania graficznego. Trendy te mówią przede wszystkim o kafelkowym układzie strony, przejrzystej treści urozmaiconej zdjęciami oraz ciekawej zawartości – której na naszej stronie nie brakuje.

page-detale

W obecnej odsłonie strony znajdziecie między innymi informacje o firmie – krótki zarys historii, co oferujemy oraz jaka jest nasza misja. Ponadto możecie zobaczyć każdy z oferowanych przez nas produktów w osobnej zakładce. Dzięki temu możecie zobaczyć każdy detal łączników oraz ich opis. W zakładce Domovea KNX poznacie możliwości systemu inteligentnego sterowania domem zaproponowanego przez firmę Hager. Jest również osobna zakładka dotycząca Ganeracji R, opisująca nowe serie łączników i gniazd. Oczywiście na stronie znajdziecie też mnóstwo ciekawych inspiracji i porad opisanych na naszym blogu.

page-detale-kreator

Najbardziej zachęcamy Was do poznania kreatora, w którym to możecie zobaczyć jak wybrany przez Was łącznik Berker by Hager pasuje do, również wybranego przez Was koloru ścian czy podłóg. Do wyboru są różne typy pomieszczenia tj. salon, łazienka, przedsionek, pokój dzienny.  Kolor ścian i podłóg wybiera się na kole barw, przez co możemy dokładnie wskazać barwę, która nas interesuje. Do naszego projektu dobrać możemy również łączniki, wskazując na serię, rodzaj ramki, mechanizm i jego kolor. Dzięki temu możemy zaprojektować rozwiązanie idealnie pasujące do naszego wnętrza, nawet w momencie, kiedy nie jesteśmy jeszcze pewni, jakie kolory zagoszczą w naszym domu.

Jesteśmy przekonani, że nasza nowa strona się wam spodoba i będziecie z niej czerpać inspirację do projektowania swoich własnych unikatowych wnętrz.