Kilka prostych zabiegów pozwoli Ci wprowadzić do salonu najmodniejszy kolor w tym roku – classic blue. 

[fb_button]

Classic Blue, czyli kolor roku 2020 to głęboki i elegancki odcień niebieskiego. Z powodzeniem elementy w tej barwie możesz ustawić w Twoim salonie. Dzięki nim będzie on nie tylko miejscem w którym spotkasz się z bliskimi i zrelaksujesz po trudnym dniu, w pracy. Z pewnością sprawią one, że przestrzeń ta będzie prawdziwą wizytówką Twojego domu, czy mieszkania w którym z przyjemnością i dumą przyjmiesz gości.  

Meble w kolorze classic blue 

Jeśli dopiero urządzasz swój salon, wymieniasz meble, albo masz taki plan na na najbliższy czas – z powodzeniem możesz postawić na meble w kolorze classic blue. Bez problemu wkomponujesz barwę nieba tuż przed zmierzchem do aranżacji nowoczesnych pomieszczeń, jak i tych w bardziej klasycznym, przytulnym stylu. Polecamy postawić na pojedyncze elementy w tym kolorze – może być to szafa, komoda, albo stół. Pięknie będą wyglądały również tapicerowane meble, które będą wykonane z satyny albo miękkiego pluszu i utrzymane w tym kolorze. 

Odważniejsze osoby mogą postawić na total look w przestrzeniach: ściany, meble oraz podłogę w kolorze classic blue. Efekt będzie bardziej spektakularny, jeśli różne elementy pomieszczenia będą wykonane z różnych tkanin i faktur tworzyw. 

Jeśli jesteś pracownikiem związanym z branżą kreatywną mamy świetną wiadomość – ten kolor niezwykle pobudza kreatywność, więc warto na niego postawić w swojej przestrzeni do pracy. 

Dodatki do salonu w odcieniu classic blue

Jeśli niedawno zajmowałeś się aranżacją swojego salon i chcesz przemycić w nim topowy w tym sezonie kolor, masz taką możliwość! Wystarczy wybrać w sklepach wnętrzarskich dodatki w tym odcieniu niebieskiego. Doskonale sprawdzi się tu miękki i przyjemny pled, którym otulisz się podczas lektury książki, czy zestaw poduszek w kosmatych poszewkach. Stół możesz udekorować flakonem o finezyjnym kształcie, a w witrynie ustawić zestaw niebieskich filiżanek. A może zainwestujesz w niebieską tacę do podawania do stołu, eleganckie krzesło z niebieskim obiciem albo zasłony z materiału o ciekawej fakturze? Ograniczają Cię tylko możliwości Twojego portfela! 

Classic blue to firmowy kolor marki Berker! Nowoczesność i niebanalny design to cechy tej marki, która cały czas wyznacza nowe trendy. By Twoja przestrzeń z elementami classic blue była kompletna warto pomyśleć o eleganckim osprzęcie elektroinstalacyjnym (np. łącznikach obrotowych Berker).