Nowoczesność harmonijnie połączona z klasyką. Poznaj nową linię wzorniczą lumina. 

[fb_button]

Projektujesz właśnie swoje mieszkanie albo wybudowany dom, w którym niebawem wykonasz ostatnie prace wykończeniowe? Zatem przed tobą zdecydowanie najprzyjemniejszy etap urządzania mieszkania, a zarazem najbardziej kosztowny. Przed Tobą mnóstwo ważnych decyzji – istotne jest, by przestrzeń, którą stworzysz sprzyjała relaksowi i regeneracji po trudach dnia. Istotne są również detale – włączniki światła, gniazda prądu – źle dobrane mogą zniszczyć najpiękniejszą aranżację. Na szczęście jest lumina – nowoczesny i designerski osprzęt elektroinstalacyjny. 

 

“Sztuką jest nadanie pozornie zwykłemu produktowi szlachetnego wyglądu, dzięki któremu stanie się czymś więcej – niezbędnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Tak jak lumina intense – odpowiedź na najważniejsze trendy w dekoracji wnętrz.” 

Erwin Van Handenhoven
Hager Group Design Director (Projektant serii wzorniczych Hager oraz Berker)

 

Ta linia wzornicza powstała z połączenia dwóch ważnych dla naszych klientów cech: najwyższej jakości oraz nowoczesnego designu. Najpierw zauważyliśmy współczesny trend wśród osób, które sięgają po produkty Hagera: często sięgają one po przedmioty, które wyróżniają się oryginalnym, ponadczasowym stylem. Ponadto są po prostu piękne. W ten sposób w naszym biurze projektowym powstały trzy linie wzornicze: 

  • Iumina soul – najdelikatniejsze, proste w formie włączniki do prądu, które będą świetnie komponować się z jasnymi, pastelowymi wnętrzami. Stworzono go z myślą o osobach, które oczekują prostej formy, która pasuje do każdego wnętrza. 
  • Iumina intense – drugi klasyczny wzór, który udowadnia, że klasyka nie musi być nudna. Białe, srebrne i czarne akcesoria będą zgrabnym i stylowym wykończeniem każdej przestrzeni. Pasują do pomieszczeń w każdym stylu i kolorystyce. 
  • Ilumina passion – pozwoli Wam z pewnością na odkrycie nowych możliwości. Najbardziej designerskie, wykonane ze szlachetnych materiałów. Dzięki nim zwyły włącznik światła staje się małym dziełem sztuki, które zachwyca i pięknie wykańcza wnętrze pomieszczenia. Pięknie wykończą pomieszczenia w stylu vintage, glamour, eleganckiego biura, albo kuchni. 

Prosty montaż – rozwiązanie dla każdego

Banalnie prosty montaż systemu lumina sprawia, że jego zamontowaniem w domu, albo mieszkaniu może zająć się zarówno profesjonalista, jak i amator samodzielnych remontów. Mają one szereg zalet, które sprawiają, że ich montaż staje się przyjemnością: solidny mechanizm, wygodną w montażu, pięciokątną ramkę, Przystosowane są do montażu podtynkowego i nadtynkowego.