Urządzając wnętrza nowoczesnego, inteligentnego domu warto zadbać o osprzęt elektroinstalacyjny. Dzięki niemu Twoje wnętrze będzie urządzone perfekcyjnie w każdym calu. 

[fb_button]

Jeśli właśnie kupiłeś swoje wymarzone  mieszkanie albo urządzasz budowany dom z pewnością wiesz, że jest to długi i żmudny proces. Z pewnością poszukujesz rozwiązań, które są zarówno eleganckie, jak i praktyczne. Estetyka jest oczywiście ważna ale wiele osób przykłada dużą wagę przede wszystkim do rozwiązań, które sprawią, że będzie nam łatwiej dbać o budynek, a ponadto będą energooszczędne i funkcjonalne. Dzisiaj przyjrzymy się łącznikom z podświetleniem marki Beker oraz akcesoriom elektroinstalacyjnym lumina

Włącz swój styl – zadbaj o detale w inteligentnym domu

Projektanci marki Hager wiedzą, jak sprawić, by domowe i biurowe wnętrza były zaaranżowane perfekcyjnie w każdym calu. Z myślą o osobach, które uwielbiają się otaczać przedmiotami o pięknym wyglądzie i dbają o najmniejsze detale stworzyła niesamowitą kolekcję akcesoriów elektroinstalacyjnych lumina. Te ważne elementy w każdym domu zostały stworzone jak małe dzieła sztuki – mają różne kolory i tekstury. Pozwala to wybrać odpowiednie odcienie, które będą pasować do stylu aranżacji wnętrz, na który postawisz w swoim domu. 

Niezależnie od tego, którą z linii produktów wybierzesz (lumina passion, lumina intense, lumina soul) z pewnością zarówno gniazdka, jak i włączniki światła będą bardzo proste w montażu. Posiadają one pazurki rozporowe, metalową podstawę, samozaciski oraz prosty dostęp do zacisków. Dzięki temu ich instalacja przebiega szybko i sprawnie. 

Łączniki obrotowe marki Beker – luksusowe wykończenie wnętrz

Marka Beker znowu zaskakuje nas niebanalnym podejściem do wzornictwa w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Tym razem postawiła na zupełną nowość – piękne okrągłe łączniki obrotowe z podświetleniem. Z pewnością zakochają się w nich właściciele hoteli oraz biur, którym zależy na tym by ich wnętrza miały charakter luksusowy. To również rozwiązanie, które z powodzeniem zastosujesz w  domu albo mieszkaniu urządzonym a starym stylu, np. dworku. Sięgają po nie również muzea. 

Trzy kształty i wzornicze pomysły pozwolą Ci z pewnością znaleźć łączniki, które będą pasowały właśnie do Twojej przestrzeni. Masz do wyboru Beker 1930 nawiązujący do historii włączników, Beker Glass oraz ultranowoczesny i klasyczny zarazem wzór Beker R.classic. Dzięki delikatnemu podświetleniu są zawsze widoczne i pomagają w stworzeniu pięknego klimatu we wnętrzach.