Stwórz w swoim domu sylwestrowy klimat dzięki oświetleniu smart home. 

[fb_button]

Sylwestrowa noc przez wiele osób spędzana jest w wyjątkowy sposób. Pożegnanie starego roku i przywitanie nowego to okazja do wyjazdów turystycznych, czy wyjścia na huczne bale, albo imprezy klubowe. Jest jednak całkiem spore grono osób, które tą noc spędza na domówkach z przyjaciółmi, albo rodziną. Dzisiaj podsuniemy wam kilka smart rozwiązań, które sprawią, że ta impreza będzie ciekawsza. 

Smart oświetlenie na szaloną domówkę 

Wystarczy mieć smart gniazda multimedialne i inteligentną żarówkę, a stworzymy ciekawe oświetlenie, które sprawi, że nasza domowa imprezka będzie niczym szalona klubowa impreza. I nie będzie do tego niezbędna dyskotekowa kula. Wystarczy kupić w sklepie z RTV, albo innego rodzaju markecie specjalną żarówkę, która daje kilkanaście różnych rodzajów światła. 

Dzięki temu w czasie trwania imprezy będziecie mogli dostosować światło w pomieszczeniu do tego, jaka aktualnie muzyka płynie z głośników. Warto pomyśleć, by miały one łączność bluetooth. Dzięki temu każdy uczestnik imprezy będzie mógł w jej czasie puścić ulubiony kawałek.  

Oświetlenie LED na romantycznego sylwestra we dwoje 

Planujesz romantyczną kolację we dwoje i chcesz w swoim mieszkaniu/domu stworzyć klimat, który będzie sprzyjał miłosnym uniesieniom? Świetnie do tego przyda się nowoczesne oświetlenie, które wykorzystuje diody LED-owe. 

Możecie wybrać: 

  • klimatyczne światełka z diodami – mają formę delikatnych, cienkich drucików na których co jakiś czas są diody. Teraz szczególnie modnym rozwiązaniem są różnego rodzaju słoje i flakony, w których znajdują się takie elementy. Możesz samodzielnie zdecydować, czy sięgniesz po wersję podłączaną do gniazdka elektrycznego, czy może zasilaną przez baterie/akumulatorki. 
  • lampa LED – w sklepach z oświetleniem znajdziesz ogromny wybór pięknych lamp i lampek. Z pewnością pomogą one w stworzeniu romantycznej atmosfery, która podkreśli wyjątkowe chwile, które spędzicie razem. 

Oczywiście, możesz także postawić na tradycyjne świece.  Gwarantujemy, że wybór pięknych i różnorodnych oświetleń z pewnością Was zaskoczy i sprawi, że sięgniecie po jakiś nowocześniejszy gadżet, który pięknie oświetli miejsce, w którym spędzicie czas we dwoje.