Grudzień to czas, kiedy obdarowujemy bliskich prezentami. Dzisiaj publikujemy 3 pomysły na prezenty dla mężczyzn. 

[fb_button]

Mężczyźni bardzo lubią otaczać się funkcjonalnymi, nowoczesnymi gadżetami. Elektronika to coś, co bardzo kochają. Urządzeniami z wyświetlaczami wspomagają się w bardzo różnych sytuacjach. Niżej przedstawiamy trzy ciekawe, praktyczne prezenty dla bliskich Wam panów. 

Smartband dla aktywnego sportowca

Smartband to nowoczesny gadżet, który pokochały aktywne osoby. To niewielka opaska zakładana na nadgarstek, podobnie jak zegarek. Służy ona do monitorowania aktywności naszego ciała. Pokazuje ona puls, tętno, liczbę przemierzonych kroków i kilometrów. Dane, które zbiera są najczęściej możliwe do odczytania za pomocą smartfona, z odpowiednią aplikacją. 

Niektórzy mylnie nazywają go smartwatchem – to złe myślenie, nie ma on bowiem wielkiego wyświetlacza oraz wielu funkcjonalności, m.in. odbierania smsów, wiadmości z aplikacji, odbierania połączeń. Jedyne co dodatkowo na nim znajdziesz to zegarek.  

Warto o niej pomyśleć, jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować jest zapalonym biegaczem, albo kolarzem. Urządzenie bez problemu można naładować podłączając je do gniazda multimedialnego przez kabel USB. 

Masażysta oczu

Mężczyzna, którego chcesz obdarować jest fanem nowych technologii i dużo czasu, zarówno w pracy, jak i w domu spędza przed monitorem (telewizora, komputera, itp.)? Podaruj mu najnowszy cud techniki – masażer do oczu. Wspomoże on go w relaksie wzroku po długim i męczącym dniu. Poprawi on krążenie krwi wokół gałek ocznych, co znacznie zmniejszy ryzyko powstania krótkowzroczności. 

Elegancki design sprzętu oraz piękne opakowanie sprawiają, że to świetny pomysł na prezent. 

Kamera sportowa HD

Praktyczny gadżet, który panowie mogą wykorzystać na kilka sposobów. Wielu kierowców montuje sobie w samochodach kamerki, z których korzystają w czasie podróży. W razie kolizji, albo wypadku mają materiał dowodowy, dzięki któremu można odtworzyć zdarzenie krok po kroku. Zapaleni sportowcy znowu uwielbiają za pomocą kamerek sportowych dokumentować swoje wyczyny. Pomaga w tym zestaw uchwytów, który pozwala przymocować kamerę np. do kasku, albo roweru. 

To tylko niewiele możliwości, obecnie marki produkujące elektronikę prześcigają się w propozycjach oryginalnych i niebanalnych drobiazgów, które mogą być ciekawymi prezentami z okazji świąt.