dzisiaj przedstawiamy kilka ciekawych propozycji na prezenty dla kobiet sukcesu. Oczywiście, przydadzą się one w inteligentnym domu! 

[fb_button]

Grudzień to czas wyjątkowy, w tym miesiącu szczególnie pamiętamy o naszych bliskich. Święta Bożego Narodzenia to czas podziękowań dla nich za poświęcony nam czas, obecność i wsparcie. Wiele osób szuka ciekawych i praktycznych prezentów pod choinkę. Dzisiaj prezentujemy kilka pomysłów, które świetnie wpiszą się w koncepcję smart home, a ucieszy się z nich każda nowoczesna kobieta. 

Nowoczesna parownica do prasowania odzieży 

W ofertach coraz większej ilości sklepów z AGD można znaleźć ciekawe i lekkie urządzenia do prasowania. Umożliwiają one naprawdę szybkie, wręcz błyskawiczne prasowanie, albo odświeżanie ubrań, które są na wieszaku. Nie potrzeba do tego nieporęcznej deski do prasowania – po prostu bierzemy ją do ręki, podłączamy do gniazdka i zaczynamy prasowanie. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w podróży, czy w pracy. Ucieszy się z niej każda kobieta sukcesu, która lubi o siebie dbać i zawsze perfekcyjnie wyglądać. 

Głośniki bluetooth 

Bezprzewodowe głośniki bluetooth ładowane przez USB, niezależnie od firmy są przydatnym gadżetem. W zależności od wielkości, modele kosztują już od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Można je w prosty sposób połączyć ze smartfonem, komputerem przenośnym, czy innym urządzeniem odtwarzającym muzykę, albo filmy. Kompaktowa wielkość sprawi, że z powodzeniem weźmiesz je na wycieczkę poza miasto! 

Smart odkurzacz – sam zadba o czystość podłóg

Doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które nie przepadają za odkurzaniem w mieszkaniu, albo domu. Najnowocześniejsze modele nie zajmują wiele miejsca, mają kształt niewielkiego spodka i są bardzo ciche. Obdarowana nim osoba będzie mogła więcej czasu przeznaczyć na relaks i odpoczynek, ponieważ odkurzacz posprząta bez jej udziału. Sterowanie takim cudeńkiem odbywa się za pomocą smartfona, bez problemu można je podpiąć do systemu sterowania urządzeniami w Twoim domu (np. coviva smartbox). Takie cudo zakupisz już za kilkaset złotych! 

Jak już skompletujesz podarunki dla najbliższych, powinieneś jeszcze pomyśleć o ich eleganckim opakowaniu. Później jedynie przemyśleć treść życzeń, i już można świętować.