Aranżacje w stylu retro i elementy utrzymane w takim charakterze od kilku lat są na prawdziwym topie. Marka Berker stworzyła piękne, designerskie elementy wykończenia takich wnętrz – okrągłe łączniki Berker.  

[fb_button]

Aranżacje w stylu retro i elementy utrzymane w takim charakterze od kilku lat są na prawdziwym topie. Specjaliści zaskakują nas raz po raz ciekawymi, nowymi propozycjami wnętrz, które są utrzymane w dawnej stylistyce. Marka Berker połączyła swoje siły wzornicze z legendarną, artystyczno-rzemieślniczą szkołą sztuki i projektowania “Das Bauhaus”. Zapewniamy, że z tej współpracy powstały niesamowite przedmioty codziennego użytku, które prezentują się genialnie nie tylko w obiektach muzealnych czy hotelowych, ale i w ekskluzywnych wnętrzach nowoczesnych, inteligentnych domów. 

Dla kogo są okrągłe łączniki Berker?

Łączniki Berker powstały z myślą o osobach, które mają wysmakowany gust, uwielbiają otaczać się nowoczesnym i jednocześnie luksusowym sprzętem. Mają one piękny i delikatny kształt. Sięgają po bardzo często właściciele domów i dworków utrzymanych w starym stylu, z pięknymi meblami w stylu Ludwika XVI i wielbiciele klasycznych wnętrz. 

Drugą grupą są osoby, których mieszkania utrzymane są w bardzo nowoczesnym tonie, a zależy im na niesztampowych wykończeniach domów oraz wnętrz. Cenią sobie piękno i minimalizm. 

Trzecim segmentem klientów, którzy powinni spojrzeć przychylnym okiem są właściciele obiektów hotelowych i restauracyjnych, którzy celują swoją działalnością w klientów biznesowych oraz osoby z zasobnym portfelem. Wiedzą oni, że luksusowe wnętrza są doskonałym wabikiem – przyciągają osoby na prestiżowych stanowiskach. 

Nowoczesne wzornictwo i klasyka w jednym

Trzy linie wzornicze do wyboru – każda charakteryzuje się czym innym:

  • Berker 1930 – najnowocześniejsza technologia ubrana w przepiękną obudowę w stylu retro. Od kupującego zależy, czy będzie wykonana z doskonałej jakości tworzywa, czy może delikatnej porcelany luksusowej marki Rosenthal. Wzornictwo z lat 30’ ubiegłego wieku – eleganckie i znane na całym świecie. Must have każdej osoby, która uwielbia blichtr. Dzięki nim z pewnością zabłyśniesz w towarzystwie. 
  • Berker Glass – oryginalne okrągłe łączniki wykonane z doskonałej jakości oraz trwałości szkła, które jest barwione na biało. Mają dyskretny moduł LED, który dodaje im uroku  rozświetla całą powierzchnię łącznika. Z pewnością dzięki temu uzyskać można niesamowity efekt zarówno w wiekowych budynkach, jak i całkiem nowoczesnej aranżacji wnętrza. 
  • Berker R.Classic – najnowocześniejszy i zarazem najbardziej klasyczny model łączników. Minimalizm to w przypadku tego modelu słowo klucz – nowoczesny moduł LED daje niezwykle delikatne światło, które podkreślą niebanalny styl tego urządzenia. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać tworzywo z którego jest wykonane urządzenie. Do wyboru mamy szlachetną stal, aluminium, białe i czarne szkło, tworzywo z połyskiem (białe albo czarne). 

Łączniki Berker bez problemu połączysz z ze swoim konfiguratorem, np. coviva smartbox. Bez problemu będziesz mógł zatem sterować nim z poziomu smartfona albo tabletu.