Co zrobić, aby wystrój mieszkania był nie tylko użyteczny, ale też modny przez wiele lat? Niejednokrotnie ciężko jest połączyć te dwa aspekty – funkcjonalność nie zawsze idzie w parze z najnowszymi trendami. Magazyn Elle Decoration znalazł jednak takie przykłady, które są idealnym potwierdzeniem, że taka kombinacja istnieje.

Ponadczasowość sprawdza się w wielu aspektach, lecz szczególnie ważna jest w architekturze wnętrz. Nie wymieniamy przecież mebli co rok czy dwa, aby stosować się do panujących trendów. Warto sięgać więc po takie meble czy dodatki, które mogą nam długo służyć. Wybierać należy to, co jest ponadczasowe i pasuje do wielu różnych wariantów aranżacyjnych. Przy wyborze umeblowania czy elementów dekoracyjnych należy zastanowić się także nad jakością wykorzystanych tworzyw. Materiały o dobrej jakości będą nam służyć dłużej, przetrwają lata, nie zniszczą się. Ma to szczególne znaczenie w meblach czy elementach, z których często korzystamy – fotelach, stołach, czy chociażby łącznikach do światła. Dobra jakość połączona z ponadczasowym designem może okazać się więc kluczem do sukcesu w tworzeniu znakomitej aranżacji.

 elle 222

Łączniki Berker by Hager docenił magazyn Elle Decoration. W numerze przeczytać można o ponadczasowych wzorach i kształtach, które nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się w każdej aranżacji, a także innowacyjnych rozwiązaniach w domu. Łączniki znalazły się w gronie najlepszych – obok tradycyjnych urządzeń podbijających serca klientów, nowoczesnych koncepcji czy produktów wykonanych z najszlachetniejszych materiałów. Magazyn Elle Decoration docenił design łączników przede wszystkim za ich ponadczasowość. Kształt łączników, ich wykonanie i wykorzystany materiał z serii 1930 nawiązują do znakomitej szkoły Bauhausu. Łączniki te sprawdzą się niewątpliwie w każdym wnętrzu – zarówno klasycznym jak i nowoczesnym, kolorowym czy stonowanym, minimalistycznym oraz bogato urządzonym.

berker 1

Elle Decoration wzięło pod uwagę nie tylko modny, ponadczasowy design, ale też jakość materiałów. Odpowiednio dobrane, solidne tworzywa to podstawa dobrej jakości. Seria R. Classic oferuje na przykład łączniki i gniazdka z płytką ze stali szlachetnej, aluminium oraz białego i czarnego szkła.

berker 2

Moda zmienia się bardzo szybko, lecz pewne trendy nie przeminą nigdy. Warto jest więc zastanowić się nad tym, co nadałoby aranżacji ponadczasowego charakteru tak, aby nawet za kilka lat była świeża i aktualna. Przede wszystkim liczy się odpowiedni, ponadczasowy design oraz trwałość mebli czy dodatków.