Katalog IKEA znów napełnia nas nowymi, ciekawymi inspiracjami wnętrzarskimi!

[fb_button]

Choć oficjalna premiera katalogu IKEA zaplanowana jest dopiero na 23 sierpnia już od teraz możemy cieszyć się z polskiej wersji online magazynu. A znajdziemy w nim o wiele więcej niż do tej pory! Katalog IKEA jest wypchany po same brzegi nowymi aranżacjami, propozycjami dodatków, mebli czy całych kolekcji. Jest więcej zdjęć i inspiracji. Można z niego czerpać w każdym aspekcie. Chyba każda polska rodzina ma w domu coś, co pochodzi ze sklepu IKEA. 

Co ma dla nas katalog IKEA 2019? Pastele ale też intensywne barwy. Welury i złoto. Katalog podzielony jest, jak zawsze, tematycznie na pomieszczenia. W każdym można odnaleźć pewien nurt mody. Zatem w 2019 roku w salonach królować będą welurowe sofy, pastelowe kolory oraz szklane dodatki. Styl, który dominuje to lata 60 ubiegłego wieku i modułowość.- wraca zatem funkcjonalny styl retro.

 

W sypialni w 2019 znajdziemy dużo naturalnego drewna w stylu Maroko czy Ameryki Południowej. Kolory pastelowe łączą się z delikatnymi wzorami pościeli i narzut. Nowością jest pościel 100% lniana, która idealnie pasuje do proponowanych aranżacji. Łazienka którą prezentuje katalog Ikea 2019 to sentyment do prostoty i geometrii. Są paski i krata oraz kolory pastelowe czy intensywne. Wszystko jest jednak zachowane z należytą minimalistycznością – z naciskiem na czystość. Kuchnia  w IKEA od lat stanowi serce domu. Tak też jest w nowym katalogu 2019. Wyeksponowane są tu naczynia, przyprawy i sztućce. Jest dużo miejsca do pracy i panuje pewien uprzątnięty nieład. Na pierwszy rzut oka wydaje się że jest bałagan, jednak po chwili spostrzegamy, że każde z widocznych elementów ma swoje miejsce. 

Jak widać jest w katalogu miejsce dla każdego. Jak samo hasło przewodnie mówi: Me and We. No a my oczywiście jesteśmy przekonani, że do każdego wnętrza zaproponowanego przez IKEA będą pasować nasze łączniki i gniazdka a tym bardziej system coviva Smartbox – bo cokolwiek nie robisz, gdziekolwiek nie jesteś, warto ułatwiać sobie życie.